Карта сайту

Нарада заступників начальників управлінь освіти 16.12.2010

Теги: Плани нарад

Нарада заступників начальників управлінь освіти

16.12.2010     16-00

Питання, що розглядаються
Доповідач
1. Про стан організації профільного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2009-2010 навчальному році та науково-методичне забезпечення впровадження профільного навчання в старшій школі в Орджонікідзевському та Фрунзенському районах м. Харкова Калініченко О.В.
2. Про діяльність Харківської міської організації учнівського самоврядування Полякова І.В.
3. Організація методичної роботи районних методичних кабінетів міста з упровадження Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» Соламатіна Л.М.
4. Про стан профілактичної роботи з попередження правопорушень та злочинів серед неповнолітніх у ЗНЗ міста Левада Т.О.
5. Про підсумки вивчення стану роботи управління освіти Червонозаводської районної у м. Харкові ради та закладів освіти району з питань дотримання законодавства України в галузі освіти Шепель В.М.
6. Про стан забезпечення психологічного супроводу навчально-виховного процесу практичними психологами у закладах освіти Червонозаводського району Калініченко О.В.
7.  Про організацію навчально-виховного процесу у позашкільних навчальних закладах: ДЮСШ №№12, 16, СЮТ №3, ЦДЮТ №№3, 4, 5  
Зелінський Ю.І.
Дзюба Т.В.
8. Про виконання районними управліннями освіти районів міста та загальноосвітніми навчальними закладами державних та міських програм розвитку та функціонування української мови у 2010 році Горбачова І.І.
Соламатіна Л.М.
9. Про виконання міської «Програми розвитку та функціонування російської мови та культури у м. Харкові на 2008-2012 роки» у 2010 році Горбачова І.І.
Сергєєва О.М.

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark