Карта сайту

Роботи учасників міського конкурсу «Мій родовід»

Теги: Наш Харків

 

Упродовж березня-травня 2015 року Департаментом освіти Харківської міської ради у межах реалізації проекту «Я Харків’янин» та з метою активізації творчого потенціалу учнівської молоді, виховання любові до свого роду, міста, країни, популяризації родинних цінностей, виховання патріотизму в учнів було проведено конкурс «Мій родовід».

 

Район

 

Заклад, класс,

Прізвище ім'я учасника

Тема роботи
1. номінація «Герої живуть серед нас»  
 1.

 Московський

ХЗОШ №167 

9-А клас

Янголенко

Андрій 

 «У житті є завжди місце подвигу»
 2.

 Фрунзенський

ХНВК №21 

11-А клас

Зленко

Сергій 

 «Герой живе серед нас»
 3.

 Фрунзенський

ХЗОШ №175 

8-А клас

Бєлоченко

Дарина

 «Вічна слава солдату – герою!»
 4.

 Орджонікідзевський

ХЗОШ №70 

11-А клас

Зимницька

Софія 

 «І ось моя душа складає зброю вниз…»
 5.

 Московський

ХЗОШ № 140

10–А клас

Дмітрієв

Святослав

 «Герої живуть в наших серцях»
 6.

 Червонозаводський

ХЗОШ № 53

11-А клас

Пожидаєва

Олександра

 «На захисті життя»
 7.

 Дзержинський

ХГ № 6

10 клас

Шлейко

Ганна

 «Дідові медалі» 
 8.

 Жовтневий

ХГ № 39

10-А  клас 

Зміївська

Анастасія

 «Хто пам’ятає минуле, вартий майбутнього»
2. номінація «Ордени та медалі моєї родини»
 1.

 Ленінський

ХГ № 152

8-В клас

Харченко

Анастасія

 «Хай славиться ім’я твоє, а наша пам’ять світла не згасає…»
 2.

 Ленінський

ХСШ № 87

10-А клас

Кожевніков

Андрій

 «Нагороди мого прадіда»
 3.

 Московський

ХЗОШ № 124 

9-Б клас 

Зянчурін

Кирило

 «Без минулого – немає майбутнього»
 4.

 Московський

ХЗОШ № 31

8-А клас

Бєлан

Микита

 «Зберегти честь роду – найвища нагорода»
 5.

 Дзержинський

ХЗОШ № 148

11-А клас

Роговинська

Катерина

 «Я вибрала долю собі сама...»
 6.

 Дзержинський

ХГ № 116

8 клас

Козлов

Андрій

 «Нагороди прадідуся - наша сімейна реліквія.»
3. номінація «Родовід моєї сімї» 
 1.  Ленінський

ХГ № 13

8-А клас

Куц

Арсентій

 «Моя родова книга»
 2.  Дзержинський

ХСШ № 29

11-А клас

Сисоєв

Гліб

 «Крилата родина»
 3.  Московський

ХГ № 23 

11 клас 

Некрасова

Людмила

 «Мій генетичний спадок»
 4.  Ленінський

ХСШ № 108

8-А клас

Матвіїва

Інеса

 «Рід, родина, родовід...»
 5.  Жовтневий

ХГ № 39

10-А клас

Андрусик

Анастасія

 «А ще ось цей зелений і бузковий!»
 6.  Жовтневий

ХЗОШ № 39

11 клас

Некрасова

Людмила

 «Героічний шлях моєї родини»

 

   

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark