Карта сайту

ІІ очний тур Кубку з пошуку в мережі Інтернет

Теги: Загальні

     Кубок з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів – індивідуальні та командні змагання учнів у здатності розв’язувати складні завдання з пошуку інформації в мережі Інтернет. Метою Кубку є створення сприятливих умов для самовизначення і самореалізації учнів, підвищення інформаційної культури, формування в школярів інтересу до прикладної інформатики, активізація творчої діяльності вчителів та підвищення рівня викладання інформатики.

 Відповідно до затверджених Умов проведення Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів за графіком 15-18 березня 2010 року відбувся заочний (теоретичний) тур у формі індивідуального розв’язування учасниками Кубку тестових завдань з галузі мережевих технологій і Інтернет. Всього на участь у заочному турі Кубку було заявлено 650 учасників, з них взяли участь - 391.


 За кращими результатами тестування було відібрано 108 учасників для участі у практичному турі. 20 березня 2010 року на базі Харківського учбового центру інформаційних технологій «Кит» відбувся практичний тур, у якому взяло участь 90 осіб.
                                                                            
 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark