Карта сайту

Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «Ріки єднають людей»

Теги: Загальні

   18 березня 2010 р. в Харківській загальноосвітній школі № 129 напередодні Всесвітнього Дня Води (22 березня) була проведена церемонія нагородження переможців та активних учасників Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Ріки єднають людей», що проводився Всеукраїнською екологічною громадською організацією «МАМА-86» та Комунальним підприємством «Водно-інформаційний центр» (м. Київ).

 Мета конкурсу полягала у тому, щоб за допомогою засобів мистецтва привернути увагу дітей до проблем річок, сприяти розумінню необхідності охорони джерел води для здоров’я та благополуччя людей і розвитку країни, вихованню громадянської відповідальності за стан довкілля.
 Участь харківських дітей у всеукраїнському творчому конкурсі «Ріки єднають людей» було організовано Харківською міською екологічною громадською організацією «МАМА-86-Харків» та Харківським науково-методичним педагогічним центром за сприяння управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради. У конкурсі взяли участь учні з 77 загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Харкова та області.
 Конкурс проводився у двох номінаціях – індивідуальні малюнки, індивідуальні твори. На адресу творчого конкурсу надійшло 759 робіт різних жанрів: малюнки, аплікації, комп’ютерні роботи, прозові та віршовані твори. Харківські школярі надіслали 446 робіт, що складає майже 59% від загальної кількості робіт. Кращі роботи визначалися у 3 вікових групах. Журі відібрало та відзначило дипломами 50 робіт, серед них 26 у номінації «Малюнки», 20 — у номінації «Твори», а також 1 відзнака за фільм та 3 відзнаки у спеціальній номінації «За любов до природи». 
 Серед переможців Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Ріки єднають людей» - 25 юних харків’ян. Вони будуть нагороджені дипломами та подарунками. Спеціальною відзнакою журі відзначено фільм «Моя ріка» учня Харківського технічного ліцею №173 Бокова Дмитра.
 За активну участь у творчому конкурсі грамотами та фотоальбомами «Краєвиди Дніпра» відзначено 10 навчальних закладів Харкова, серед яких Харківська загальноосвітня школа №122 (41 учасник конкурсу), Харківська загальноосвітня школа №100 імені А.С. Макаренка (30 учасників) та Харківська гімназія №152 (29 учасників).
 Щиро вітаємо переможців!

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark