Карта сайту

Презентація електронних книг моделі jetВook-lite

Теги: Загальні

Відбулася презентація  електронних книг моделі jetВook-lite  міжнародної компанії «ЕКТАКО»  за участю голови Харківської обласної державної адміністрації М.М. Добкіна та  в.о. Харківського міського голови, секретаря Харківської міської ради Г.А. Кернеса
    13 жовтня 2010 року в 16.00 в приміщенні Харківського фізико-математичного ліцею № 27 (вул. Мар`їнська, 12/14) відбулась презентація та урочисте вручення 120 десятикласникам фізико-математичного ліцею № 27 і гімназії № 6 електронних книг моделі jetВook-lite (виробник компанія «ЕКТАКО», США) з уже запрограмованими всіма 22-ма підручниками, які відповідають державним навчальним програмам, а також з художньою літературою російською, українською і англійською мовами.
   Учасниками цього унікального проекту стали учні кращих шкіл міста:
- Харківського фізико-математичного ліцею № 27 (директор Єременко Юлія Вікторівна), одного з провідних навчальних закладів Харкова і України.  Учні ХФМЛ № 27 тільки в 2009-2010 навчальному році завоювали:
- 4 медалі на Міжнародній учнівській олімпіаді з математики (1 срібну, 3  бронзових), 
- 19 призових місць на Всеукраїнських учнівських олімпіадах (з математики, фізики, інформатики, економіки), 
- диплом І    ступеня і Кубок на Всеукраїнському турнірі юних фізиків,
- диплом І ступеня у Всеукраїнських турнірах юних біологів і юних хіміків у складі збірної команди міста Харкова, 
- 3 дипломи ІІ ступеня на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
- Харківської гімназії № 6 (директор – Зуб Леся Михайлівна)    
   Гімназія дає високий рівень мовної підготовки випускників. За останні десять років більше 50-ти учнів отримали німецькі «Мовні дипломи», які надають право на пільгове навчання і працевлаштування в Німеччині, близько 40 випускників завоювали перемоги у міжнародних турнірах з  англійської мови з правом безкоштовного навчання за кордоном, а 15 – стали студентами навчальних закладів США, Великобританії, Польщі, у тому числі і двоє випускників 2010 року, які зараз навчаються в Сорбонні.
Міжнародна компанія «ЕКТАКО», виробник електронних словників і пристроїв, для читання електронних книг (рідерів) заявила про участь у проекті щодо забезпечення школярів безкоштовними електронними підручниками під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації М.М. Добкіна і в.о. Харківського міського голови, секретаря Харківської міської ради Г.А. Кернеса, за підтримки Міністерства освіти і науки України.
   «Україна завжди була і є для нас стратегічно важливим ринком – коментує Алекс Рабб, координатор діяльності компанії «ЕКТАКО» в Європі. – Тому особливо приємно, що саме Україна стала однією з перших держав в світі по запуску подібного проекту. Ми раді взяти участь у цій ініціативі Харківської міської ради, адже інноваційна політика в освіті і залучення компаній і іноземних технологій – це завжди позитивні кроки в розвитку суспільства».
   Компанія «ЕКТАКО» вже більше 20 років випускає електронні словники для споживчого ринку, а також для Армії й інших структур США. З 2006 року компанія розробляє рідери, успішно запровадивши 3 лінійки.

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark