Карта сайту

Проведення тижня «Ліцейські асамблеї» в закладах освіти міста Харкова у 2010 році

Теги: Загальні

В рамках міської програми «Обдарована молодь» на 2007-2010 роки щорічно в закладах освіти міста Харкова проводиться тиждень «Ліцейські асамблеї».
   Метою проведення «Ліцейських асамблей» є вивчення, узагальнення та поширення досвіду роботи кращих навчальних закладів міста.
   З 18 по 22 жовтня в усіх школах міста проводяться Дні науки, посвячення в ліцеїсти, гімназисти, інші заходи за традиціями закладів освіти.
   У цьому році, відповідно до теми «Позашкільні навчальні заклади як джерело додаткової освіти для задоволення потреб молоді у професійному самовизначенні і творчій самореалізації», свою роботу презентують 4 позашкільних навчальних заклади різних типів і профілів:
•    Палац дитячої та юнацької творчості «Істок» - комплексний позашкільний заклад;
•    станція юних техніків № 3 - профільний заклад науково-технічної творчості;
•    дитячо-юнацький клуб моряків - профільний заклад військово-патріотичного виховання
;
•    дитячо-юнацька спортивна школа № 8 - профільний спортивний заклад.
   Презентація закладів відбудеться 20 жовтня 2010 року. Учасниками перегляду презентацій будуть представники Департаменту освіти Харківської міської ради, члени Ради керівників закладів освіти м. Харкова та представники управлінь освіти районних у місті Харкові рад.
   Під час переглядів учасники матимуть можливість ознайомитись з формами роботи та учбово-матеріальними базами позашкільних навчальних закладів, відвідати музей військово-морського флоту у клубі моряків та поспілкуватися з ветеранами-підводниками Харківської обласної організації ім. Героя Радянського Союзу І. Фісановича.

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark