Найбільш читанеКарта сайту

У межах тижня «Ліцейські асамблеї»

Теги: Загальні

   22 жовтня 2009 року у межах тижня «Ліцейські асамблеї», з метою вивчення, узагальнення та поширення досвіду роботи закладів освіти, які входять до Національної мережі «Шкіл сприяння здоров’ю» відбулися презентації навчальних закладів: ХЗОШ №168 (директор Корнійчук Л.М.), ХЗОШ №37 (директор Куценко Т.В.), ХСШ №162 (директор Тернавська Т.Б.).
  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37 презентувала досвід роботи педагогічного колективу з використання здоров’язберігаючих технологій у превентивному вихованні учнів за темою «Управління інноваційною діяльністю в навчальному закладі «Школа сприяння здоров’я».
  Модель Школи сприяння здоров’ю ХЗОШ № 37 реалізується за напрямками: валеологізація освітнього процесу; введення дисциплін валеологічного спрямування; інтеграція природничо-математичних та гуманітарно-естетичних знань у рамках міждисциплінарних спеціальних занять. У закладі впроваджуються програми: „Скажемо курінню „Ні”, «Підлітковий алкоголізм - дорога в нікуди», „Діалог”. 
  Педагогічним колективом закладу значна увага приділяється організації позакласної роботи. Здійснюється педагогічна підтримка дитячо-юнацького громадського руху „Школа безпеки”, проводиться активна робота з підготовки шкільної команди учнів до участі у військово - спортивній грі «Патріот». У закладі використовується раціональний скерований підхід до визначення обсягів фізичних навантажень учнів на основі результатів медичних обстежень.
  У презентації Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №162 «Нові підходи до організації роботи «Школи сприяння здоров’ю» представлено стійку систему роботи з профілактики йододифіцитних захворювань через впровадження нової мотиваційної моделі та широке використання інтерактивних форм і методів навчання, що здійснюється в режимі дослідно-експерементальної діяльності. Важливим чинником системи роботи школи є застосування медико – профілактичних, психолого-педагогічних та спортивно-оздоровчих програм та заходів щодо зниження захворюваності серед дітей та учнівської молоді. 
  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №168 представила учасникам «Ліцейських асамблей» досвід роботи колективу за темою: «Роль матеріально-технічної бази в роботі «Школи сприяння здоров’ю».
У закладі функціонують: 2 басейни, зал сухого плавання, зал тренажерів, 2 спортивні зали, сауна, 2 медичні та стоматологічний кабінети.
  Сучасна матеріально-технічна база дає можливість проводити ефективну корекційну роботу з учнями, які мають захворювання хребта. Заняття проводяться інструкторами з фізичної культури під наглядом ортопеда міської поліклініки №9 та медичної сестри. У позаурочний час для учнів працюють гуртки та секції: плавання, художньої гімнастики, тхеквон-до, хореографії.

 

 

Прикріплений файлРозмір
Lis_assambl_168.ppsx8.76 Мб
Liz_assambl_37.pps2.44 Мб
eksperiment_assambl_162.pps23.65 Мб
Lis_assaambl_162.pps92.88 Мб
Перейти вгору Share/Save/Bookmark