Семінар для новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти м. Харкова
5 травня на базі протирадіаційного укриття Харківського ліцею № 152 відбувся семінар для новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти.
У центрі уваги – актуальні питання кадрової політики, трудових відносин та персональної відповідальності керівника в сучасних умовах. Учасники мали змогу не лише ознайомитися з нормативною базою, а й обговорити практичні кейси, з якими щодня стикаються управлінці.
Про правові аспекти укладання та розірвання трудових договорів доступно й фахово розповіли представники обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Сергій Борисенко та Марина Пономаренко. Окрему увагу було приділено практичному алгоритму проведення атестації педагогічних працівників.
Особливий інтерес викликало знайомство з концепцією безпечного освітнього простору. Директор ліцею Вікторія Шестопалова провела для учасників екскурсію підземною школою та поділилася досвідом створення середовища, у якому поєднуються безпека й емоційний комфорт учнів.
Захід завершився жвавим обговоренням і обміном думками щодо ефективних управлінських рішень, необхідних для дотримання трудового законодавства в умовах воєнного стану.