Статистика сайту

Сейчас на сайте 1 пользователь и 34 гостя.

Карта сайту

Загальні

ІІ етап міського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Інформатика»

Теги: Загальні

 1 грудня 2021 року на базі Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено ІІ етап міського професійного конкурсу «Учитель року – 2022», під час якого 6 учасників номінації «Інформатика» продемонструвати майстерність, педагогічні знахідки та освітянські родзинки, проводячи майстер-класи для колег.

ІІ етап міського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Біологія»

Теги: Загальні

 30 листопада на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено конкурсне випробування «Майстер-клас», у якому взяли участь 7 учителів біології.

Постійно діючий семінар для новопризначених керівників закладів дошкільної освіти міста Харкова

Теги: Загальні

 29 листопада 2021 року комунальним закладом «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» проведено чергове засідання постійно діючого семінару для новопризначених керівників закладів дошкільної освіти міста Харкова за темою «Організація харчування вихованців у закладах дошкільної освіти».

Майстер-клас з бейсболу для харківських школярів

Теги: Загальні

 26 листопада у Харківській спеціалізованій школі №132 відбувся майстер-клас з бейсболу для учнів закладів загальної середньої освіти. Представники обласної федерації бейсболу познайомили школярів з історією цього виду спорту, розповіли про те, як він розвивається в Україні та Харківському регіоні, продемонстрували елементи гри.

Міський семінар «STEM-освіта на уроках природничого циклу»

Теги: Загальні

 26 листопада 2021 року на базі Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено семінар для методистів Центрів освітніх технологій та керівників районних методичних об’єднань учителів фізики «STEM-освіта на уроках природничого циклу». 

Внесені зміни до порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання

Теги: Загальні

 24 листопада 2021 року Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до загального порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідне повідомлення розміщено на сайті МОН.

Вітаємо переможця-винахідника!

Теги: Загальні

 Міжнародний конкурс винаходів та інновацій «Sahasak Nimavum 2021» відбувся на Шри-Ланці в режимі онлайн, його учасниками стали представники більш, ніж 30 країн світу. 

Безпека дітей в інтернеті

Теги: Загальні

 В умовах світової пандемії та переходу на здобуття освіти в дистанційній формі, зросла кількість ризиків насильства та експлуатації дітей в інтернет.

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Порядку проведення інституційного аудиту закладів позашкільної освіти

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Порядку проведення інституційного аудиту закладів позашкільної освіти.

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

Теги: Загальні

 Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Опублікована навчальна програма курсу «Уроки доброчесності»

Теги: Загальні

 На сайті Нової української школи оприлюднена навчальна програма курсу за вибором «Уроки доброчесності» для 3-4 класів.

Засідання медіа-центру ХМОУС. Підвищуємо стандарти шкільної журналістики…

Теги: Загальні

 На базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проведено відкрите засідання Медіа-центру Харківської міської організації учнівського самоврядування та чергове заняття Каразінської медіа-школи. 

Про Всеукраїнський форум «Сила пам’яті: молодь говорить про Голодомор»

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України повідомляє про проведення 27 листопада 2021 року, з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору, Всеукраїнського форуму «Сила пам’яті: молодь говорить про Голодомор».

Екскурсія до зоопарку в подарунок юним екологам від Харківського міського голови

Теги: Загальні

 Наш Харківський зоопарк – унікальний. Це визнають всі, хто його відвідав, як самі харків’яни так і гості міста. А от учні Харківської загальноосвітньої школи №129 отримали у подарунок від міського голови Ігоря Олександровича Терехова надзвичайну можливість — потрапити у «серце зоопарку». Школа має екологічний напрям і вже багато років співпрацює з зоопарком, але за його лаштунками діти та батьки були вперше.

Вітаємо переможців 14 Міжнародної олімпіади з астрономії та астрофізики!

Теги: Загальні

 З 14 по 20 листопада 2021 року в онлайн-режимі відбулась 14 Міжнародна олімпіада з астрономії та астрофізики. 

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark