Карта сайту

Анонси та новини

Онлайн-тренінг «Складові успіху підготовки учнів до участі в міському турнірі з основ інформатики серед учнів 5-7-х класів»

Теги: Загальні

 14 квітня 2021 року на базі Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся онлайн-тренінг «Складові успіху підготовки учнів до участі в міському турнірі з основ інформатики серед учнів 5-7-х класів» для керівників команд, педагогічних працівників центрів освітніх технологій та завідувачів лабораторій комп’ютерних технологій у освіті управлінь освіти адміністрацій районів. 

Фестивальна весна ХМОУС-2021 Оnline-START оголошено!

Теги: Загальні

 12 квітня 2021 року урочистим заходом «Залиши свій слід в історії», який проходив в онлайн-форматі  на базі Харківської спеціалізованої школи № 119, було відкрито «Фестивальну весну-2021» Харківської міської організації учнівського самоврядування.

Міський семінар «Скарбничка досвіду участі в міжнародних програмах та проєктах в умовах дистанційного навчання»

Теги: Загальні

 8 квітня 2021 року на базі Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено семінар для методистів районних центрів освітніх технологій управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради, які супроводжують роботу з міжнародного співробітництва, та керівників шкільних євроклубів «Скарбничка досвіду участі в міжнародних програмах та проєктах в умовах дистанційного навчання». 

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (в новій редакції)

Теги: Загальні

 Інститутом модернізації змісту освіти спільно з Міністерством освіти і науки України пропонується для громадського обговорення проєкт Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика в новій редакції. У документі передбачається уточнення категорій учасників  конкурсу, процедури проведення та перевірки конкурсних робіт, запровадження апеляції, урахування сучасних вимог нормопроєктувальної техніки.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) пропонує долучиться до Найбільшого уроку у світі з екології «Планета — мій дім»

Теги: Загальні

 Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні запрошує учителів приєднатися до найбільшого уроку в світі на тему екології та клімату «Планета — мій дім», який буде проведено до Дня Землі 22 квітня.

«STEM-тиждень – 2021»

Теги: Загальні

 З 26 по 30 квітня 2021 року відділом STEM-освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» буде проведено «STEM-тиждень – 2021» у рамках IV Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2021».

Про проведення ІІ Всеукраїнського відбору «IJSO 2021»

Теги: Загальні

 Міжнародна молодіжна наукова олімпіада (International Junior Science Olympiad, IJSO) – одна з 12 найпрестижніших світових наукових олімпіад для молоді, що спрямована на популяризацію науки та природничих дисциплін. 25 травня 2021 року відбудеться ІІ Всеукраїнський відбір «IJSO 2021».

Вітаємо переможців Відкритого всеукраїнського фізичного марафону!

Теги: Загальні

  Харківські школярі стали учасниками Відкритого всеукраїнського фізичного марафону, що проводився в березні для учнів 8-11 класів. Змагання проходили у 3 тури. Серед 80 фіналістів із різних регіонів України перемогу вибороли 20 харків’ян.

   За результатами марафону стали переможцями та отримали дипломів:

Школярів запрошують до участі у Всеукраїнському онлайн-конкурсі дитячого малюнка «Я і мої права» до 25-річчя Конституції України

Теги: Загальні

 З нагоди відзначення 25-річчя Конституції України, враховуючи її важливе значення для розвитку України як демократичної, правової держави, Національна бібліотека України для дітей, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини оголосили проведення Всеукраїнського онлайн-конкурсу дитячого малюнка «Я і мої права».

Затверджено Типову освітню програму для закладів позашкілля

Теги: Загальні

 Міністерством освіти і науки затверджена нова Типова освітня програма для закладів позашкільної освіти (наказ МОН № 17 від 05.01.2021 «Про затвердження Типової освітньої програми закладу позашкільної освіти»). Документ пройшов процедуру державної реєстрації у Міністерстві юстиції за № 308/35930 від 11.03.2021 та набрав чинності з дня офіційного опублікування - 30.03.2021.

МОН пропонує для громадського обговорення зміни до порядку надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до Порядку надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам».

Роз’яснення МОН щодо оцінювання результатів навчання учнів 3-х та 4-х класів НУШ

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України у своєму листі від 30.03.2021 № 1/9-174, надало роз’яснення щодо оцінювання результатів навчання учнів 3-х класів Нової української школи та учнів 4-х класів закладів загальної середньої освіти, що є учасниками всеукраїнського експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації Державного стандарту початкової освіти».

Фінальний етап міського конкурсу «Учень року - 2021»

Теги: Загальні

 26 березня 2021 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 151 проведено фінальний етап міського конкурсу «Учень року − 2021».

   За перемогу в 3 етапі змагалися 28 учасників у 4 номінаціях: «Інтелектуал», «Лідер», «Творча особистість» та «Спортсмен».

Всеукраїнська науково-практична конференція «STEM-освіта: науково-теоретичні аспекти, досвід впровадження, перспективи розвитку»

Теги: Загальні

 21 квітня 2021 року в рамках IV Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2021»  відділом STEM-освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» буде проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «STEM-освіта: науково-теоретичні аспекти, досвід впровадження, перспективи розвитку» (лист ІМЗО від 22.03.2021 № 22.1/10-692).

МОН запрошує фахівців до розроблення модельних програм

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України пропонує фахівцям долучитися до розроблення проєктів модельних навчальних програм для базової школи.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark