Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 10 гостей.

Карта сайту

Анонси та новини

У закладах освіти відзначили День захисників і захисниць України та День Українського козацтва

Теги: Загальні

 14 жовтня відзначається держане свято День захисників і захисниць України та День Українського козацтва. Напередодні свят у закладах освіти міста з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України було проведено низку тематичних заходів - єдині уроки «Слава героям України», виховні години, лекції, бесіди, зустрічі з ветеранами та військовослужбовцями, курсантами Національної Академії Національної гвардії України, арт-майстерні з виготовлення вітальних листівок, виставки художньої та документальної літератури, спортивні змагання тощо. Більш детальна інформація розміщена на сайтах закладів освіти.

Вітаємо переможців міського турніру юних географів!

Теги: Загальні

 9 жовтня 2021 року Департаментом освіти Харківської міської ради на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна проведено ХІV міський турнір юних географів.

Відбувся ХІV міський турнір юних правознавців

Теги: Загальні

 09 жовтня 2021 року на базі Харківської гімназії № 152 відбувся ХІV міський турнір юних правознавців для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти. У турнірі взяли участь 11 команд з усіх районів міста та команда Харківського ліцею «Правоохоронець». 

Вітаємо переможців XIX міського турніру юних хіміків!

Теги: Загальні

 9 жовтня  2021 року на базі Харківського ліцею № 89 відбувся XIX міський турнір юних хіміків, організаторами якого є Департамент освіти Харківської міської  ради. 

МОН надало рекомендації з викладання шкільних предметів

Теги: Загальні

 Міністерством освіти і науки спільно з Інститутом модернізації і змісту освіти розроблені методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2021/22 навчальному році.

Створюємо мережу інтерактивних парламентських осередків

Теги: Загальні

 У межах міського постійно діючого семінару практикуму «Учнівське самоврядування в форматі Нової української школи» відбувся семінар-тренінг «Створення мережі інтерактивних парламентських осередків для учнів молодшої та середньої школи». У заході, який проведено на базі Харківської загальноосвітньої школи № 10, взяли участь методисти Центрів освітніх технологій Управлінь освіти адміністрацій районів, заступники директорів із навчально-виховної роботи, вчителі початкової школи, куратори учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти м. Харкова.

Засідання круглого столу «Участь батьків в організації інклюзивного навчання» з педагогічними працівниками, які працюють в інклюзивних групах закладів дошкільної освіти

Теги: Загальні

 5 жовтня 2021 року на базі комунального закладу «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» проведено онлайн-засідання круглого столу за темою «Участь батьків в організації інклюзивного навчання».

МОН оновило перелік модельних програм для 5 класів НУШ

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки оновило перелік модельних програм Нової української школи для учнів 5-9 класів, доповнивши 78 затверджених раніше програм 4 новими.

Зустріч виконувача обов’язків Харківського міського голови Ігоря Терехова з батьківською громадськістю Основ’янського району

Теги: Загальні

 Тривають зустрічі в.о. Харківського міського голови Ігоря Терехова з батьківською громадськістю. 5 жовтня в Харківській школі № 53 обговорили актуальні питання з очільником міста мали змогу батьки учнів і вихованців закладів освіти Основ’янського району.

ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

Теги: Загальні

 ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови проходитиме цьогоріч у дистанційному форматі: учасники пройдуть комп’ютерне тестування з вибором однієї правильної відповіді.

Участь у програмі обміну FLEX

Теги: Загальні

 Українсько-американська програма обміну FLEX проводить конкурсний відбір учасників на 2022/2023 навчальний рік.

  З міркувань безпеки, пов’язаних з пандемією коронавірусу, восени 2021 року відбіркове тестування відбуватиметься онлайн.

Харківські педагоги відзначені державними нагородами, учні – премією Президента України

Теги: Загальні

 1 жовтня в Маріїнському палаці Президент України Володимир Зеленський зустрівся з переможцями міжнародних олімпіад та наставниками обдарованих школярів. Серед запрошених були харків’яни – представники  Харківського фізико-математичного ліцею № 27: директор – Єременко Ю. В., педагоги (Ліфиць С.О., Лисакевич А.В., Петракова М.О.), випускники та учні.

Вітання з Днем працівників освіти директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко

Теги: Загальні

 Шановні колеги! Дорога освітянська родино!

   Щороку, разом із золотом осені, приходить свято – День працівників освіти. Кожен з нас у ці дні згадує своїх педагогів – тих, хто долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими  та професійними перемогами. Вітаю вас – мудрі, далекоглядні, креативні, самовіддані,  творчі, неперевершені освітяни Харкова!
   Вчитель — це не просто професія, це поклик душі, вічний пошук істини та самовідданість. Від кожного з вас залежить, яким буде світ завтра, яким буде наш рідний Харків. 
  Висловлюю  вдячність за вашу невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість та добро, за любов до дітей! За професіоналізм, витримку, терпіння, вірність обраній справі, самовідданість і багатство душі!
   Від щирого серця бажаю  Вам міцного здоров’я, миру, добробуту у ваших сім’ях, натхнення та віри у щасливе майбутнє. 
   Любові та пошани вам від ваших учнів! 


   З повагою –
   директор Департаменту освіти                                                О.І. ДЕМЕНКО
 

 

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти

Теги: Загальні

 28 та 29 вересня в нашому місті проведено урочисті заходи з нагоди професійного свята − Дня працівників освіти.

Відбувся ХVІ міський турнір юних математиків

Теги: Загальні

 25 вересня 2021 року на базі Харківського фізико-математичного ліцею № 27 відбувся ХVІ міський турнір юних математиків для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти міста.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark