Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 3 гостя.

Карта сайту

Анонси та новини

Оголошено Всеукраїнський конкурс на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності в освітній процес для учнів 7-8 класів

Теги: Загальні

 Академія української преси спільно з Головним управлінням загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України за підтримки Медійної програми в Україні оголосили Всеукраїнський конкурс на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності в освітній процес для учнів 7-8 класів (в рамках усіх освітніх галузей, позаурочної та позашкільної діяльності).

Підвищуємо податкову грамотність старшокласників

Теги: Загальні

 12 січня 2022 року на базі Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено чергове заняття «Школи розвитку старшокласників «Tax_School» за підтримки Головного управління ДПС у Харківській області.

Затверджено концепцію розвитку щоденного спорту в закладах освіти

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки разом із Міністерством молоді та спорту затвердили концепцію розвитку щоденного спорту в закладах освіти.

   Відповідний наказ МОН від 27.10.2021 № 1141/4088 опубліковано на сайті ІМЗО.

Сертифікація педагогічних працівників ‒ 2022

Теги: Загальні

 У 2022 році в сертифікації зможуть взяти участь до 2500 учителів початкових класів. Щоб охопити всі регіони України, Міністерство освіти і науки  Наказом № 3 від 04.01.2022 визначило максимальний обсяг заяв, що можуть бути подані від кожної з областей на пропорційних засадах (залежно від кількості вчителів початкової школи).

ІІІ Міжнародний фотоконкурс «Ми – люди Землі»

Теги: Загальні

 З нагоди святкування Всесвітнього дня Землі та вшанування Дня пам’яті Чорнобильської трагедії буде проведено ІІІ Міжнародний фотоконкурс «Ми – люди Землі». Мета Фотоконкурсу – сприяти самореалізації творчого потенціалу дітей, юнацтва та молоді, розвитку громадської еко-свідомості, збереженню Всесвіту та навколишнього середовища, формуванню національної культури чистоти та екологічної відповідальності людства.

Про організацію інклюзивного навчання у 2022 році

Теги: Загальні

 Забезпечити інклюзивний освітній простір — одне з завдань розбудови якісної школи. Державна служба якості освіти України опублікувала роз’яснення про те, як організувати інклюзивне навчання у 2022 році.

МОН пропонує для громадського обговорення порядок затвердження нетипових освітніх програм

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про затвердження Порядку проведення експертизи та затвердження освітніх програм повної загальної середньої освіти, розроблених не на основі типових освітніх програм», розроблений з метою визначення процедури проведення експертизи та затвердження освітніх програм повної загальної середньої освіти, розроблених не на основі типових освітніх програм.

5 січня стартувала реєстрація на пробне ЗНО

Теги: Загальні

 5 січня розпочата реєстрація на пробне ЗНО, яка проходить на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти та триватиме до 22 січня.

   Пробне тестування відбувається з метою ознайомлення учнів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита.

Вітаємо переможців міського конкурсу «Учитель року – 2022»!

Теги: Загальні

 Під патронатом Харківського міського голови Ігоря Терехова, з метою виявлення та підтримки талановитих педагогічних працівників, піднесення ролі вчителя в суспільстві та підвищення престижу професії педагога, у листопаді-грудні 2021 року було проведено міський конкурс «Учитель року – 2022». 

Привітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Новим роком та Різдвом Христовим

Теги: Загальні

 

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко

Теги: Загальні

 Шановна освітянська родино! Дорогі діти, шановні батьки!


   Настають новорічні свята: час доброї казки та очікування дива, час радощів, яскравих сюрпризів та подарунків. Ці світлі й радісні дні об’єднують у собі дитинство, наше сьогодення та мрії про майбутнє. Неймовірна магія цього періоду в можливості дарувати успішний вінець усім справам року минулого та щасливий початок звершенням у році новому.
   Перегортаючи останню сторінку 2021, можемо з упевненістю сказати, що для системи освіти Харкова він був щедрим на добрі новини, яскраві події та вагомі здобутки. Школярі міста вкотре поповнили скарбничку досягнень перемогами в змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівня. Високий професіоналізм та самовідданість багатьох педагогів високо оцінені керівництвом міста, особисто Харківським міським головою Ігорем Тереховим та на державному рівні. Все це додає впевненості в завтрашньому дні. Хай 2022 рік буде світлим, мирним і щасливим, багатим на добро, цікаві плани, нові досягнення та фахові перемоги. Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! 
   Дорогі діти та батьки! Щиро хочу, щоб рік прийдешній разом із ялинковим ароматом та святковим настроєм приніс у вашу оселю добробут і родинний затишок. Щедрот земних вам, злагоди, щастя, любові та поваги рідних!
   Шановні колеги! Бажаю всім нам миру, щасливої долі, міцного здоров’я, добра й благополуччя. Нехай ваша праця буде корисною та потрібною людям, а перемоги – вагомими та переконливими. Бажаю, щоб кожен день Нового року наповнювався цікавими справами, теплом і спокоєм світилися вікна ваших домівок!
    Щасливого нового року! Хай казкова атмосфера зимових свят надовго збережеться в ваших серцях!

   З повагою та найкращими побажаннями –
   директор Департаменту освіти                                                        О.І. Деменко
 

 

Оголошується набір до Школи резерву управлінців

Теги: Загальні

 Якщо Ви амбіційні та креативні, маєте в планах професійне зростання, бажаєте будувати «школу майбутнього» − ми готові до співпраці! Запрошуємо Вас стати слухачем курсу «Школа резерву управлінців» ‒ міського освітнього проєкту. Його провідні меседжі: керівник нової формації, перспективна молодь в управлінні школою.

Ігор Терехов привітав школярів міста з прийдешнім Новим роком

Теги: Загальні

 28 грудня у Харківському муніципальному культурному центрі відбувся показ новорічного мюзиклу «Час бажань у Дивосвіті», під час якого Харківський міський голова Ігор Олександрович Терехов привітав з прийдешніми святами дітей та їхніх батьків Він побажав усім здоров'я, щастя, успіхів, благополуччя та радості. «Сьогодні ми, дорослі, підготували для вас казку. Ми дуже хочемо, щоб у новому році ви були веселими, гарними, щасливими та такими ж ошатними, як сьогодні. Бажаю, щоб у вас був піднесений настрій і, звичайно, щоб ви добре вчилися», — зазначив міський голова.

Конкурс на кращий дистанційний курс у 2021 році.

Теги: Загальні
 У місті Харкові 11 років поспіль існують програми підтримки освітян з організації освітнього процесу з елементами технологій дистанційного навчання.

Звітно-виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування

Теги: Загальні

 23 грудня 2021 року на базі загальноосвітньої школи № 28 відбулася звітно-виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування, в якій взяли участь активні старшокласники, куратори учнівського самоврядування, методисти з виховної роботи Центрів освітніх технологій управлінь освіти адміністрацій районів, представники закладів вищої освіти, громадських організацій, члени Координаційної ради ХМОУС – випускники попередніх років. 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark