Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 1 гость.

Карта сайту

Обдарована молодь

КАЛЕНДАР проведення міських учнівських інтелектуальних змагань у ІI семестрі 2021/2022 навчального року

Теги: Календар турнірів

 КАЛЕНДАР

проведення міських учнівських інтелектуальних змагань
 у ІI семестрі 2021/2022 навчального року 
 

 

Система роботи з обдарованою молоддю Департаменту освіти Харківської міської ради

Теги: Обдарована молодь

 

Підготовка харківських школярів до міжнародних інтелектуальних змагань

Теги: Турнiри, конкурси, олiмпiади
   Літо - улюблена пора року для дітей та молоді не лише в нашій країні, а й в багатьох інших, адже саме влітку у школярів канікули та з'являється вільний час. У когось на відпочинок, у когось на особистий розвиток, а у когось на участь у престижних міжнародних інтелектуальних змаганнях. Традиційно влітку проводяться міжнародні учнівські предметні олімпіади.

Вітаємо харківських школярок із перемогами у ІІІ Всеукраїнській дистанційній олімпіаді з хімії!

Теги: Турнiри, конкурси, олiмпiади

 Навчальний рік завершився, а харківські учениці продовжують радувати нас новими перемогами, здобутими в  інтелектуальних змаганнях. Талановиті дівчата нашого міста до скарбнички досягнень додали 2 нагороди ІІІ Всеукраїнської дистанційної олімпіади з хімії.

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу «GENIUS Olympiad - 2022»!

Теги: Турнiри, конкурси, олiмпiади

 Приємні новини надійшли саме в день випускного: наші юні науковці стали переможцями фіналу Міжнародного конкурсу «GENIUS Olympiad - 2022». GENIUS є абревіатурою від «Global Environmental Issues and Us» (глобальні екологічні проблеми та ми), а девізом конкурсу є заклик «Збудуємо краще майбутнє разом!».

Перемога харківського учня в Міжнародному конкурсі комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX–2022»

Теги: Турнiри, конкурси, олiмпiади

 3-7 червня 2022 року відбувся Міжнародний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX–2022», на якому делегована Міністерством освіти і науки України та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді українська команда виборола 5 бронзових, 3 срібних, 4 золотих та 2 платинові медалі.

Спортивні досягнення харківських школярів у Всесвітній гімназіаді!

Теги: Турнiри, конкурси, олiмпiади

 З 14 до 22 травня 2022 року у Франції відбулась визначна подія у світі шкільного спорту – Всесвітня гімназіада – наймасштабніший міжнародний мультиспортивно-просвітницький захід для школярів 16-18 років.

Харківські школярі вибороли срібні медалі на Всесвітній гімназіаді з бадмінтону

Теги: Турнiри, конкурси, олiмпiади

 Вчора на Всесвітній гімназіаді з бадмінтону в місті Довіль( Нормандія Франція), у якій змагалися команди 63 країн світу, вихованки Харківськоі дитячо-юнацької спортивної школи 13 Софія Лаврова та Варвара Фролова вибороли срібні медалі у парному розряді. В особистому заліку Соня Лаврова посіла 5 місце.

Харківська школярка ̶ срібна призерка Міжнародної виставки винаходів та інновацій INTARG

Теги: Турнiри, конкурси, олiмпiади

 Ще одна нагорода додається до скарбниці досягнень харківських учнів, ще одна перемога в престижному міжнародному змаганні  ̶  на Міжнародній виставці винаходів та інновацій  ̶  в активі харків'ян.

Вітаємо переможців ХV Міжнародного конкурсу з українознавства!

Теги: Турнiри, конкурси, олiмпiади

 Талановиті учні поповнили скарбничку перемог юних харків’ян! 

   І місце у ХV Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти посіли учениця 10 класу Харківської спеціалізованої школи № 119 Єлісєєнко Дар’я та учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи № 153 Якушев Олександр. 

Харківські школярі – учасники фіналу Всеукраїнської дистанційної олімпіади з хімії

Теги: Турнiри, конкурси, олiмпiади

 У лютому − квітні відбувся заочний етап ІІІ Всеукраїнської дистанційної олімпіади з хімії, яка проводиться третій рік поспіль за ініціативою членів журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. 

Вітаємо переможців Національного фіналу Міжнародного конкурсу «GENIUS Olympiad Ukraine - 2022»!

Теги: Турнiри, конкурси, олiмпiади

 Метою Міжнародного конкурсу «GENIUS Olympiad Ukraine - 2022» є сприяння глобальному розумінню екологічних проблем і досягненню сталого розвитку за допомогою фундаментальних наук, мистецтва, креативного письма, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу.

Харківські школярі - фіналісти GENIUS Olympiad Ukraine

Теги: Турнiри, конкурси, олiмпiади

 GENIUS Olympiad Ukraine – перша у світі ліцензійна національна Олімпіада Геніїв, яка є відбором учасників з України до участі в GENIUS Olympiad Global.

Обдарована молодь 2021/2022 навчальний рік

Теги: Стипендії

Учні та випускники харківських шкіл удостоєні стипендії Президента України

Теги: Стипендії

 Дванадцять учнів та випускників закладів загальної середньої освіти Харкова згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 25.10.2021 № 1123 нагороджені стипендією Президента України як переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021 році.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark