Інтелект, наполегливість і жага до відкриттів — формула великих перемог харківської молоді!
Автор admin
Создано 15.05.2026 - 13:28

  • Загальні

 З 11 по 13 травня у Ризі відбулася 32-га Балтійська хімічна олімпіада — один із найавторитетніших інтелектуальних турнірів Європи, який щороку збирає найталановитіших юних хіміків. Уже другий рік поспіль збірна України бере участь у цих престижних змаганнях як почесний гість і вкотре демонструє результати найвищого ґатунку.

   Наукове випробування, що проходило на базі Латвійського університету, вимагало від учасників не лише ґрунтовних знань, а й справжньої витримки, аналітичного мислення та дослідницької майстерності. Школярі розв’язували надскладні теоретичні задачі, проводили експериментальні дослідження, працювали із синтезом речовин та аналізом хімічних процесів.
   Українська команда блискуче заявила про себе у міжнародному рейтингу: всі 8 учасників стали переможцями олімпіади, а серед найкращих — учні міста Харкова: Євгеній Лебедько, ХЛ № 173 Слобідського району, здобув абсолютне третє місце та спеціальну відзнаку за найкраще виконання теоретичного туру, Марат Ключко, АШБ Шевченківського району, посів почесне абсолютне сьоме місце.
   Щиро вітаємо наших талановитих юнаків, їхніх наставників і батьків! Ці перемоги — не лише особистий успіх учасників, а й яскраве свідчення високого рівня харківської освіти, сили української науки та незламності молодого покоління.
   Харків виховує тих, хто вже сьогодні формує інтелектуальне майбутнє України та гідно представляє її у світі.

 

 

 

 

Офіційний сайт Департаменту освіти
Харківської міської ради
Copyright © 2009-2026
www.kharkivosvita.net.ua
osvita@city.kharkiv.ua
61002, м.Харків, вул.Сумська, 64, 6 поверх, тел. 760-77-40

Источник (получено 15.05.2026 - 21:44): http://edu.kharkivosvita.net.ua/news/12384

Ссылки:
[1] http://heavenweb.ru/
[2] http://edu.kharkivosvita.net.ua/news/12384#