Для одинадцятикласників Холодногірського району 21 червня відбулися урочистості, присвячені завершенню шкільного навчання. Зі святом дітей, їхніх батьків і вчителів привітав міський голова Ігор Терехов. Він подякував присутнім за мужність і відданість Харкову, в якому вони продовжують жити і працювати. «Дорогі випускники, я впевнений: ви досягнете всіх цілей, які ставите перед собою. Ви пройшли через багато іспитів, закінчили школу під час війни, що було надзвичайно складно. Але ви це зробили! Хочу подякувати й батькам. Кожен успіх ваших дітей - це і ваш успіх також! І, звісно, звертаюся зі словами вдячності та шани до вчителів. Низький уклін за вашу невтомну працю! Бажаю всім нам миру - в нашому місті та в Україні!» - підкреслив Ігор Терехов.
Ссылки:
[1] http://heavenweb.ru/
[2] http://edu.kharkivosvita.net.ua/news/12462#