Секція «Застосування сучасних підходів до розвитку мовних компетенцій учнів – умова підвищення якості гуманітарної освіти»
Автор admin1
Создано 07.09.2011 - 17:38

  • Загальні

7  вересня 2011року в Харківській гімназії №12   Департаментом освіти проведено секційне засідання методистів  методичних центрів управлінь освіти, які відповідають за реалізацію завдань міської Програми розвитку і функціонування української мови в м.Харкові на 2008-2012 роки.  Учасники секції обговорили сучасні підходи до розвитку мовних компетенцій учнів   як умови підвищення якості гуманітарної освіти.
   В ході роботи секції  був презентований досвід  районних  та шкільних методичних об’єднань учителів української мови та літератури щодо організації методичного супроводу з питань упровадження сучасних методів, форм і технологій навчання рідної мови, співпраці навчальних закладів з просвітницькими та громадськими організаціями з питань застосування державної мови у сфері освіти.  Учасники секційного засідання обговорили проблеми щодо підготовки учнів до здобуття професій філологічного профілю.

 

Офіційний сайт Департаменту освіти
Харківської міської ради
Copyright © 2009-2025
www.kharkivosvita.net.ua
osvita@city.kharkiv.ua
61002, м.Харків, вул.Сумська, 64, 6 поверх, тел. 760-77-40

Источник (получено 12.05.2025 - 02:20): http://edu.kharkivosvita.net.ua/news/2145