З табору відпочинку – на екрани голландського телебачення
Автор admin
Создано 15.06.2012 - 10:11

  • Загальні

 З 28 травня по 16 червня 2012 року на базі Харківської гімназії № 152 працює табір відпочинку «Сонечко».

  250 школярів у віці від 7 до 11 років відвідують басейн «Локомотив», розважальний центр «Шато Ледо», еко-парк «Santa-hous», стадіон «Металіст», гуртки «Кераміка», «Юний актор», «Чарівний олівець», спортивну секцію «У здоровому тілі - здоровий дух». Для вихованців працюють бібліотека, спортивний зал, футбольний, баскетбольний, волейбольний майданчики, тренажерна.

  Одним з напрямків діяльності табору є організація пошукової роботи «Як ми готуємося до«ЄВРО-2012 », в ході якої діти зібрали інформацію про футбольні команди різних країн. В рамках підготовки до ЄВРО проведено міні-турнір з футболу між загонами, конкурси: на кращу емблему загону на футбольну тематику, інсценованої пісні спортивного змісту, малюнків «Мій улюблений вид спорту». Школярі, самостійно, підготували репортажі «Харків - місто, що приймає ЄВРО-2012».

  Така форма організації дитячого дозвілля зацікавила представників голландської телекомпанії NOS Jeugdjoournaal і вони 15 червня завітали до Харківської гімназії № 152.


Офіційний сайт Департаменту освіти
Харківської міської ради
Copyright © 2009-2025
www.kharkivosvita.net.ua
osvita@city.kharkiv.ua
61002, м.Харків, вул.Сумська, 64, 6 поверх, тел. 760-77-40

Источник (получено 14.05.2025 - 12:42): http://edu.kharkivosvita.net.ua/news/2665