Харківські учні завоювали дві золоті медалі на Міжнародній олімпіаді з хімії
Автор admin
Создано 25.07.2013 - 09:49

  • Загальні

Переможцями 45-ї Міжнародної олімпіади з хімії, яка проходила з 15 по 24 липня в місті Москва (Росія),  стали випускник Харківської гімназії № 47 Олександр Вигівський та випускник Харківського технічного ліцею №173 Микита Оніжук.
   Золоті медалі харківських школярів – не перші нагороди вищого рівня. Олександр Вигівський – переможець  47-ї Міжнародної Менделеєвської олімпіади (м.Ташкент, Узбекістан), Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, Інтернет-олімпіади, турніру юних хіміків. Микита Оніжук – переможець  Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії  та турніру юних хіміків.
   Міжнародна олімпіада з хімії – одне з найстаріших змагань серед учнів планети, вперше вона проходила у 1968 році. У цьому році школярів з 75-ти країн приймав Московський державний університет імені М.В.Ломоносова. Змагання  проходили в два етапи. Під час теоретичного етапу учасники вирішували хімічні задачі та відповідали на питання з різних галузей науки, у тому числі медичної, кванто- і нанохімії. На другому – проводили та описували досліди.
 

ФОТОЗВІТ [1]

Офіційний сайт Департаменту освіти
Харківської міської ради
Copyright © 2009-2025
www.kharkivosvita.net.ua
osvita@city.kharkiv.ua
61002, м.Харків, вул.Сумська, 64, 6 поверх, тел. 760-77-40

Источник (получено 08.06.2025 - 10:38): http://edu.kharkivosvita.net.ua/news/3376

Ссылки:
[1] http://www.kharkivosvita.net.ua/news/3377