Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 12 гостей.

Карта сайту

Матеріали для використання в роботі

Інформаційні банери про здорове харчування для закладів освіти

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Міністерство освіти і науки України інформує, що команда реформи шкільного харчування підготувала нову серію інформаційних банерів про здорове харчування для розміщення в закладах освіти. 

Про впровадження міжгалузевого інтегрованого курсу «Безпековий практикум»

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Міністерство освіти і науки України у своєму листі від 30.06.2025 № 4/2264-25 інформує, що для реалізації міжгалузевого інтегрованого курсу «Безпековий практикум», визначеного Типовою освітньою програмою для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти, ураховуючи актуальність навчання дітей з питань безпеки, авторським колективом видавництва «Алатон» розроблено відповідну модельну навчальну програму та комплект навчально-методичних матеріалів для вчителів 5-8 класів. Програмі надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ МОН від 15.05.2025 № 732).

Для педагогічних працівників розроблено методичний посібник з питань попередження випадків вербування підлітків

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Міністерство освіті і науки України інформує, що у межах проведення попереджувально-профілактичних заходів, завданням яких є недопущення втягування української молоді та неповнолітніх осіб у диверсійно-підривну діяльність на шкоду державній безпеці України, фахівцями Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки України у взаємодії зі  Службою безпеки України розроблено методичний посібник (лист МОН від 10.06.2025 р. №1/12085-25). Збірка розкриває форми та методи, які використовуються російськими спецслужбами для вербування / залучення неповнолітніх осіб, висвітлює ознаки перебування дітей у зоні ризику.

Підготовлено добірку уроків для освітян «Права дитини в умовах війни»

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Швейцарсько-український проєкт DECIDE у співпраці з Офісом Омбудсмана України та Міністерством освіти і науки України підготував добірку уроків для учнів і учениць закладів загальної середньої освіти. Вони покликані допомогти дітям зрозуміти свої права та навчитися їх захищати в умовах війни. Уроки допоможуть не лише вчителям і класним керівникам, а й офіцерам служби освітньої безпеки, батькам дітей та підлітків донести до учнів важливість дотримання та захисту прав дітей.

Літо – не тільки канікули, а й відповідальність!

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Початок канікул — час активного відпочинку та пригод. Але разом із тим, це період, коли діти частіше залишаються без нагляду дорослих і, на жаль, можуть потрапити в небезпечні ситуації. Ювенальна Поліція України закликає батьків, педагогів і підлітків бути уважними та дотримуватися простих, але життєво важливих правил безпеки!

Онлайн-урок для підлітків «Легкі гроші - смертельні наслідки»

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Як підліткам розпізнати загрозу й захиститися від вербування рф? 

   Дізнайтеся більше про те, як не потрапити «на гачок» російських спецслужб, в онлайн-уроці від Міністерства освіти і науки, Національної поліції України та Служби безпеки України.

Інформаційні матеріали

Теги: Матеріали для використання в роботі

 З метою недопущення втягування здобувачів освіти до підривної протиправної діяльності Службою безпеки України спільно з Національною поліцією України розроблені інформаційні матеріали, для використання у роботі, зокрема під час проведення у закладах освіти відповідної  інформаційно-роз’яснювальної роботи.

Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Міністерство освіти і науки України інформує про проведення Тижня безпеки дорожнього руху відповідно до листа від 09.05.2025 р. №1/9543-25.

Освітній серіал «Як діяти в надзвичайних ситуаціях»

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Освітній серіал створено на основі практичних рекомендацій фахівців ДСНС України, за підтримки ЮНІСЕФ та за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України для платформи Дія.Освіта. 

Нетворкінг «Роль учнівського самоврядування у створенні безпечного освітнього середовища»

Теги: Матеріали для використання в роботі

 У рамках реалізації Всеукраїнського інноваційного освітнього проєкту за темою «Організаційно-педагогічні умови функціонування та розвитку безпечної школи у воєнний/повоєнний час» 27 лютого 2025 року на базі комунального закладу «Харківський ліцей №87 Харківської міської ради» відбувся методичний онлайн-захід за темою «Роль учнівського самоврядування у створенні безпечного освітнього середовища». Учасниками заходу були заступники директорів, які опікуються виховною роботою, педагоги-організатори, куратори та лідери дитячого самоврядування  закладів загальної середньої освіти.

Постери для дитячих закладів

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Надзвичайні ситуації трапляються не лише з дорослими, тож треба підготувати дітей до несподіваних подій. Чіткі інструкції допоможуть не розгубитися і вчинити правильно у небезпечній ситуації.

Матеріали безпекового уроку дітей середньої школи «Зимові пригоди без шкоди»

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Фахівцями Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної поліції України, спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та студією онлайн-освіти EdEra розроблені методичні матеріали для освітян «Зимові пригоди без шкоди: як провести безпековий урок для підлітків».

Підготовлено Посібник із культури безпеки для дошкільнят

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Міністерство освіти і науки пропонує Посібник із культури безпеки для дошкільнят, який підготовлено Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» у межах проєкту «Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайних ситуаціях» за підтримки ЮНІСЕФ та МОН.

Підземна школа в Харкові – відповідь на виклики війни

Теги: Матеріали для використання в роботі

 З перших днів повномасштабного вторгнення здобуття освіти стало справжнім викликом для харків’ян. Учні та вчителі навчаються і навчають під щоденними обстрілами, долаючи складнощі онлайн-формату та величезне психологічне навантаження. Більше половин  освітніх будівель Харкова було пошкоджено або повністю зруйновано, а більшість шкіл не мали навіть найпростішого укриття, необхідного для безпечного навчання. Діти, перебуваючи в постійному стресі через війну, були позбавлені звичних та неймовірно важливих речей, як от просте спілкування та ігри з однолітками або уроки в комфортному для багатьох офлайн-форматі. 

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark