Найбільш читане



Карта сайту

Комунальний заклад "Харківський університетський ліцей Харківської міської ради Харківської області"

Теги: Міська мережа

                                   

61166

м.Харків, пр. Науки, 20
Телефон/факс: (057) 702-00-85

E-mail: unilyceum@kharkivosvita.net.ua 

Офіційний сайт - www.lyceum.univer.kharkov.ua

 

 

   

Директор: Д’ячков Сергій Володимирович

 

   Комунальний заклад «Харківський університетський ліцей Харківської міської ради Харківської області» є правонаступником Державного університетського ліцею, заснованого у 1993 році. 

   Структурно Харківський університетський ліцей складається з: 

- спеціалізованої школи І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов; 

- ліцею – навчального закладу ІІІ ступеня з багатопрофільним навчанням та допрофесійною підготовкою. 

   Головною метою Харківського університетського ліцею є реалізація прав громадян на отримання повної загальної середньої освіти понад державний мінімум, а також забезпечення профільної освіти та підготовка учнів до навчання у вищих навчальних заклада, зокрема, у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна. 

   У 2017/2018 навчальному році в Харківському університетському ліцеї навчаються понад 520 учнів. 

   У ліцейських класах отримують освіту за фізико-математичним, історичним, біолого-хімічним, економічним та іноземної філології профілями. 

   Педагогічний колектив налічує 62 постійних працівника та 7 учителів, які працюють за сумісництвом, серед яких науковці та викладачі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Працівники ліцею мають наукові звання - 1 доктор та 7 кандидатів наук, доцентів. 4 педагогічних працівника нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України». 

   У навчальному закладі створені та працюють творчі групи вчителів, психологічна служба, театральна студія «Лицедії», клуб інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?», клуб шахів «Дебют». 

У 2016-2017 навчальному році 24 ліцеїстів стали переможцями ІІІ, 127 – ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. 

   Про якість навчальних досягнень випускників Харківського університетського ліцею свідчить середній бал державної підсумкової атестації учнів 11-х класів, що проходила у 2017 році формі зовнішнього незалежного оцінювання: 

   українська мова — 9,03; 

   математика — 8,94; 

   історія України — 8,15.

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark