Карта сайту

Зустріч директора Департаменту освіти Деменко О.І. з представниками батьківської громадськості навчальних закладів Московського району міста

Теги: Заходи

 11 березня  2016 року на базі Харківської гімназії №43 відбулася зустріч директора Департаменту освіти Деменко Ольги Іванівни  з батьківською громадськістю навчальних закладів Московського району міста. На зустрічі були присутні представники Адміністрації Московського району Харківської міської ради та управління освіти району, Міської та районної батьківських рад, батьки учнів шкіл та вихованців дошкільних закладів.

Зустріч розпочалася ознайомленням із системою освітньої діяльності Московського району. Далі, спілкуючись з Ольгою Іванівною у форматі «запитання-відповіді», батьки отримали ґрунтовні роз’яснення на всі звернення до керівника Департаменту. Питання, які хвилювали батьків учнів і вихованців навчальних закладів Московського району, стосувалися стану забезпеченості підручниками четвертокласників та семикласників, співробітництва шкіл з вищими навчальними закладами, проведення ремонтних робіт в дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району за рахунок коштів бюджету, співпраці органів управління освітою з батьківськими радами тощо.
 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark