Найбільш читане



Карта сайту

Роботи учасників міського конкурсу творчо-пошукових робіт «Мій родовід»

Теги: Заходи

 У квітні-травні 2017 року Департаментом освіти Харківської міської ради в межах реалізації проекту «Я ‒ Харків’янин» проведено міський конкурс творчо-пошукових робіт «Мій родовід».

   Учасниками конкурсу стали 54 учні 8-11 класів із 42 шкіл міста.
  34 із них відзначено дипломами та подарунками в номінаціях: «Мій родовід: від витоків до сучасності», «Героїка сьогодення України в історії моєї родини», «Традиції моєї родини».
 

 

 

Район

Заклад, клас,

прізвище та ім'я учасника

Назва роботи
«Мій родовід: від витоків до сучасності» 
1 Немишлянський

Зубарєва Дарина,

учениця 8 класу спеціалізованої школи № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів

«Сімейні цінності нашої родини. Зубарєви»
 «Героїка сьогодення України в історії моєї родини»
2  Холодногірський

 Троценко Дарина,

учениця 11 класу гімназії № 13 

 «Героїчними шляхами сьогодення» 
3  Шевченківський

 Мірошніченко Михайло,

учень 8 класу ліцею № 89

 «Я пишаюсь своєю родиною»
4  Основ’янський

 Борисова Аліса,

учениця 8 класу загальноосвітньої

школи № 10

«Пам’ять про афганську війну»
«Традиції моєї родини»
5 Шевченківський

 Купрієнко Аліна,

учениця 10 класу загальноосвітньої школи № 129 

 «Великодні традиції»
6 Холодногірський Музиченко Тетяна, учениця 8 класу спеціалізованої школи № 18 «Сімейні традиції – запорука дружньої та щасливої родини»
7  Немишлянський

 Домнічева Лілія,

учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «гімназія-школа І ступеня»

№ 24 імені І.Н. Питікова

 «Одного роду ми і племені одного…»
 Номінація «За збереження зв’язків поколінь»
8 Холодногірський

 Бушманова Василина,

учениця 10 класу спеціалізованої школи № 108

«Історія мого роду – історія мого народу»
9  Московський

 Стешенко Владлен,

учень 9 класу навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок)» № 8

 «Мій родовід – моє коріння»
10  Слобідський

 Гончаренко Ігор,

учень 11 класу гімназії № 46

ім. М.В. Ломоносова

«Усі, хто в імені моїм озвуться…»
11 Московський

 Криштопа Аліса,

учениця 10 класу гімназії № 43

 «Пізнай свій край…себе, свій рід – і ти побачиш шлях у житті»
 «За активну громадянську позицію»
12  Основ’янський

 Петрук Вікторія,

учениця 9 класу загальноосвітньої школи № 35 

 «Тепло родинного вогнища»
13  Слобідський

 Ігнатова Дар′я,

учениця 9 класу загальноосвітньої школи № 78 

 «Ми перемагали – переможемо і сьогодні!»
14  Московський

 Скороходова Олександра,

учениця 8 класу загальноосвітньої школи № 56

 «Людина з великої літери»
 «За багатство літературно-художніх засобів»
15  Слобідський

 Кісь Олександр,

учень 11 класу гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова 

 «Як нам навчитися любити…»

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark