Карта сайту

Характеристики сертифікаційних робіт ЗНО-2018

Теги: ЗНО 2018

 Наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 18.10.2017 № 152 затверджено Загальні характеристики сертифікаційних робіт з предметів ЗНО-2018.

   На офіційному сайті УЦОЯО у розділі «Предмети ЗНО» розміщено актуальні характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми зовнішнього незалежного оцінювання.
   У характеристиці сертифікаційної роботи з певного навчального предмета зазначено структуру тесту, кількість та типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту.
   Найсуттєвіші зміни внесено до сертифікаційних робіт з англійської, іспанської, німецької та французької мов: додано нову частину «Розуміння мови на слух (аудіювання)», збільшено кількість завдань і час, відведений на виконання сертифікаційної роботи, обумовлено порядок зарахування результатів для визначення оцінки державної підсумкової атестації випускників 2018 року, які вивчали мову на рівні стандарту або академічному та профільному рівні.
 

 

Прикріплений файлРозмір
nakaz_ZNO_152.pdf4.55 Мб
Перейти вгору Share/Save/Bookmark