Карта сайту

«Математика протягом життя»: заняття для батьків

Теги: Заходи

 20 лютого 2020 року на базі Харківського фізико-математичного ліцею  № 27  проведено заняття Школи для батьків міста Харкова  «ПЛАНЕТА «7-Я» на тему «Математика протягом життя». 

   Метою заняття було привернення уваги батьківської громадськості до сучасної та якісної математичної освіти задля формування в учнів належного рівня математичної компетентності, підвищення мотивації здобувачів освіти з успішного оволодіння математичними знаннями та навичками, застосування їх у соціальній, економічній, технологічній, науковій та інших сферах життя.
   Актуальність теми викликана тим, що наступний навчальний рік Указом Президента України оголошено Роком математики в Україні. До того ж у 2021 році запроваджується обов’язкова державна підсумкова атестація учнів 11 класів з математики у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
   Слухачів Школи для батьків привітав заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації, випускник ліцею № 27 Олег Ігорович Дробот.
   Спікерами виступили педагоги фізико-математичного ліцею № 27, випускники закладу освіти, учні та батьки. Увазі слухачів запропоновано виступи на такі теми: «Гімн математиці у виконанні фізика», «Як заробити мільйон?», «ЗНО-2021 очима десятикласника», «Емоційний аспект підготовки до ЗНО: поради батькам» тощо.
 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark