Карта сайту

Загальні

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт професійного стандарту за професією «Практичний психолог»

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт  професійного стандарту за професією «Практичний психолог». Документом встановлюються єдині вимоги до практичних психологів закладів та установ освіти.

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у 2020 році.

Теги: Загальні

 Протягом квітня – травня 2020 року відбувся третій етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка – 2020». Місто Харків представляли три педагога закладів позашкільної освіти:

Міжнародний онлайн-семінар «Якісна школа та підходи щодо її оцінювання: проведення оцінювальної роботи на рівні школи»

Теги: Загальні

 22 травня 2020 року представники Департаменту освіти Харківської міської ради, управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради та керівники закладів загальної середньої освіти міста Харкова взяли участь у міжнародному онлайн-семінарі «Якісна школа та підходи щодо її оцінювання: проведення оцінювальної роботи на рівні школи». 

Графік додаткової сесії ЗНО – 2020

Теги: Загальні

 У 2020 році додаткову сесію ЗНО буде проведено з 24 липня до 10 серпня.

   Тестування додаткової сесії пройдуть за таким графіком:

ПРОБНЕ ЗНО: ДАТИ ТЕСТУВАННЯ

Теги: Загальні

 Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року.

Календарний план підготовки та проведення ЗНО-2020

Теги: Загальні

 Міністерство освіти науки України ухвалило рішення (Наказ МОН № 664 від 20.05.2020) про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Підручники, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету

Теги: Загальні

 Міністерством освіти і науки затверджено перелік підручників для учнів 7-x класів закладів загальної середньої освіти, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету.  

Вітаємо переможців фінального етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Теги: Загальні

 Учасниками фінального етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стали 21 учень закладів загальної середньої освіти Харківської області.

Онлайн уроки до Дня Європи

Теги: Загальні

18-20 травня представництво ЄС в Україні з нагоди святкування Дня Європи проводить серію онлайн уроків, під час яких учасники обговорять питання інклюзивної освіти для дітей з особливими потребами та дотримання прав людини, з’ясують, як бути лідером та працювати в команді, дізнаються про методи подолання стереотипів.

Святкуємо День Європи в Україні!

Теги: Загальні

 16 травня в Україні відзначається День Європи. Це чудовий привід вкотре засвідчити прагнення нашої країни жити в мирі та злагоді, будувати майбутнє в колі країн об’єднаної Європи. З цієї нагоди учні закладів освіти міста беруть участь у міжнародних проєктах, онлайн проводять зустрічі, вебінари, вікторини, подорожі, конкурси малюнків та колажів.

Конкурс учнівських фото та відеоробіт «Безпечна країна»

Теги: Загальні
 12 травня 2020 року розпочався конкурс фото- та відеоробіт «Безпечна країна», який проводиться Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України спільно з Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод».

Освітян запрошують до участі у всеукраїнському заході «Краща STEM- публікація - 2020»

Теги: Загальні

 Інститут модернізації змісту освіти оголосив конкурс «Краща STEM- публікація - 2020».

 До участі запрошують науковців, науково-педагогічних працівників, аспірантів, студентів та всіх працівників освіти, які підтримують ідеї розвитку STEM-освіти.

І Всеукраїнський конкурс керівників закладів освіти «Директор 2020: краща практика»

Теги: Загальні

 Директорів закладів дошкільної та загальної середньої освіти запрошують взяти участь І Всеукраїнському конкурсі керівників закладів освіти «Директор 2020: краща практика», який започатковано Цифровим видавництвом MCFR за підтримки Державної служби якості освіти України.

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги

Теги: Загальні

 

   Уважаемые работники образования и родители города Харькова! Дорогие дети!


   День Победы – всегда особый день, а 75 лет спустя тем более. Наших ветеранов остается все меньше. На весь огромный Харьков – всего несколько сотен тех, кто реально прошел ад и огонь войны. В первую очередь ветеранам наши слова благодарности. Нам следует не забывать тех, кто не вернулся с фронтов, тех, кто ушел от нас уже в мирное время, заботиться о тех, кто еще рядом с нами, и не допустить возобновления тех страшных событий.
   Поздравляю вас с 75-й годовщиной Великой Победы! Желаю всем нам в первую очередь мира. Того мира, за который боролись наши великие предки. Ветеранам и детям войны еще раз хочу сказать спасибо! Спасибо за то, что выжили, за то, что боролись, за то, что победили! Я сделаю все, чтобы ваш подвиг никогда не был забыт. Харьков вас любит и ценит. С Днем Победы!!!

С уважением,
Харьковский городской голова                  Геннадий Кернес

Привітання директора Департаменту освіти Харківської міської ради Ольги Іванівни Деменко з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги

Теги: Загальні

 Шановні ветерани!

   День Перемоги – особливий день для кожного з нас, оскільки він пов’язаний з особистими спогадами про рідних людей, яких безпосередньо торкнулася війна. 75 років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу, символом незламності духу та героїзму. 
   Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність нашим дорогим ветеранам. Земний уклін усім тим, кому завдячуємо мирним небом над головою: хто на фронтах війни здобував перемогу та щасливе майбутнє для прийдешніх поколінь, хто виборював право на життя в роки окупації, пройшов пекло концтаборів або в повоєнний час власноруч підіймав з руїн міста та села. 
   Дорогі працівники освіти міста Харкова, батьки, діти! З Днем Перемоги! Хай мир і злагода живуть у ваших серцях, хай це світле травневе свято та наші щирі побажання додадуть натхнення для здійснення майбутніх сподівань. Міцного здоров’я, добробуту, щасливого життя та мирного неба! 

   З великою вдячністю та пошаною
   директор Департаменту освіти                                      О. І. Деменко
Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark