Найбільш читанеКарта сайту

Загальні

Постійно діючий семінар для новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти м. Харкова

Теги: Загальні

 20 лютого 2018 року в Науково-методичному педагогічному центрі Департаменту освіти відбувся постійно діючий семінар для новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти міста Харкова за темою «Нормативні вимоги до ведення кадрової документації в закладах загальної середньої освіти. Правове забезпечення освітнього процесу в закладах освіти».

Уряд ухвалив новий Держстандарт початкової освіти

Теги: Загальні

 Кабінет Міністрів ухвалив рішення про прийняття Державного стандарту початкової школи, який визначає, чому навчатимуть дітей з першого вересня 2018 року.

Науково-практичний конкурс «Основи безпеки життєдіяльності»

Теги: Загальні

 24 лютого 2018 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова (вул.Маршала Бажанова, 17) відбудеться ІІІ міський науково-практичний конкурс для учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти «Основи безпеки життєдіяльності».

   Конкурс проводиться Департаментом освіти Харківської міської спільно з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова ради в межах реалізації Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018–2022 роки з метою створення сприятливих умов для реалізації та розвитку творчих здібностей талановитої учнівської молоді, формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій, популяризації основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді.
   Реєстрація учасників з 9.15.
   Початок заходу – 9.45.
 

 

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Учитель року ‒ 2018»

Теги: Загальні

 Протягом січня-лютого 2018 року пройшов обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Учитель року ‒ 2018», переможцями якого стали 4 вчителі навчальних закладів м. Харкова

Моніторингове дослідження стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи

Теги: Загальні

 Відповідно до наказу МОН України від  09.02.2018 № 118 з 18  квітня до 16 травня буде проведений перший цикл моніторингового дослідження стану сформованості читацької та математичної компетентностей  випускників початкової школи  2018 року.

Рекомендації щодо проведення Міжнародного дня рідної мови

Теги: Загальні

 21 лютого у світі відзначатиметься Міжнародний день рідної мови. 

 Інститут модернізації змісту освіти в листі від 09.02.2018 «Про відзначення Міжнародного дня рідної мови» звернувся до шкіл з рекомендацією  провести в цей день «диктант єдності». За визначенням авторів документу, головною метою його проведення в Україні є зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, які проживають на території України.

Круглий стіл «Кіберзалежність неповнолітніх як передумова девіантної поведінки»

Теги: Загальні

 15 лютого 2018 року о 16.00 у приміщенні Палацу культури ГУНП у Харківській області відбувся круглий стіл на тему: «Кіберзалежність неповнолітніх як передумова девіантної поведінки». 

Рекорд України від харківського вундеркінда

Теги: Загальні

 8-річний харків'янин Лев Бондаренко встановив рекорд України, ставши наймолодшим знавцем термінів з квантової фізики та астрофізики. 

   Встановлення рекорду відбулося у Харківському фізико-математичному ліцеї №27. Відповідаючи на питання керівника Національного реєстру рекордів України Лани Вітрової, хлопчик назвав 140 термінів, встановивши вже четвертий у своєму житті рекорд України. Лев має феноменальну пам'ять. Уже в два з половиною роки він умів читати, а до восьми років мав в активі три рекорди України. Обдарованість і талант хлопчика відзначені -  він є наймолодшим стипендіатом Харківського міського голови.

МОН винесло на обговорення проект положення про психологічну службу

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки винесло на громадські обговорення проект Положення про психологічну службу в системі освіти. Відповідний проект розмістили на сайті МОН.

   У проекті положення зазначено: «Метою діяльності психологічної служби у системі освіти є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я і надання психологічної допомоги (психологічної підтримки) всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти».

Завдання ХIV Всеукраїнського турніру юних журналістів (2017/2018 навчальний рік)

Теги: Загальні

 Проведення ХІV Всеукраїнського турніру юних журналістів, відповідно до листа Інституту модернізації змісту освіти від 13.02.2018 №  22.1/10-367, заплановано з 18 по 22 квітня 2018 року у м. Суми. Пропонуємо завдання турніру.

 

 

Завдання ХХ Всеукраїнського турніру юних істориків (2017/2018 навчальний рік)

Теги: Загальні

 Пропонуємо завдання ХХ Всеукраїнського турніру юних істориків, проведення якого, відповідно до листа Інституту модернізації змісту освіти від 12.02.2018  № 22.1/10-355, заплановано з 20 по 24 квітня 2018 року у місті Вінниці.

Екскурсії для учнів шкіл м. Харкова

Теги: Загальні

 З метою патріотичного виховання дітей, поглиблення пізнавального інтересу до історії рідного краю, у нашому місті з 2017 року, за ініціативи Харківського міського голови Г.А. Кернеса, реалізується проект для дітей пільгових категорій - учнів закладів загальної середньої освіти міста, у рамках якого для школярів проводяться інтерактивні соціальні екскурсії. У 2017 році їх проведено 10.

Урочисте нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу професійної майстерності «Учитель року ‒ 2018»

Теги: Загальні

 09 лютого 2018 року в малому залі Харківської міської ради відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу «Учитель року – 2018», що проводився під патронатом Харківського міського голови Г. А. Кернеса.

Співпраця з представниками Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ)

Теги: Загальні

 07 лютого 2018 на базі Харківської школи № 36 відбулася робоча зустріч фахівців Департаменту освіти з делегацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Розпочато реєстрацію для участі в ЗНО-2018

Теги: Загальні

    6 лютого розпочато реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року.

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark