Карта сайту

Підсумки проведення VІІ міського конкурсу знавців української мови

Теги: Конкурс знавців української мови

 09 листопада 2013 року, у День української писемності та мови, о 10.00, на базі  Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 (вул. Іванова, 19/21) відбувся VІІ міський конкурс знавців української мови серед учнів 8-11-х класів.

Конкурс проводився в рамках реалізації проекту «Обдарована молодь» Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2011-2015 роки.

Головна мета конкурсу – підвищення інтересу учнів до вивчення української мови, виховання шанобливого ставлення до культури й традицій українського народу, пошук талановитих учнів, підтримка та розвиток творчих здібностей учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів,  активізація творчої діяльності вчителів і підвищення рівня викладання української мови та літератури.

За перемогу в конкурсі змагалися 124 учні з усіх районів міста та загальноосвітніх навчальних закладів міського підпорядкування. Окрім переможців в особистій першості, були визначені  переможці в номінаціях: «Кращий лінгвіст», «За оригінальність творчої роботи», «За мовну досконалість».

 

Презентація за матеріалами конкурсу

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark