Карта сайту

Вітаємо переможців ХХІІІ міського турніру юних фізиків

Теги: Турнір юних фізиків

8 листопада 2014 року в Харкові на базі комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27» відбувся ХХІІІ міський турнір юних фізиків, який проводиться в нашому місті з 1991 року.

У турнірі взяли участь 60 учнів – 9 команд з усіх районів міста та команди комунальних закладів: «Харківський фізико-математичний ліцей № 27», «Харківський університетський ліцей», «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість». 

Високий фаховий рівень журі турніру підтверджується його складом: декани фізико-технічного та фізико-енергетичного факультетів, заступник декана фізичного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, 7 докторів фізико-математичних наук, 7 кандидатів фізико-математичних наук.

У якості ведучих фізичних боїв були задіяні аспіранти та студенти фізико-технічного факультету Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна – переможці Всеукраїнських олімпіад, конкурсів-захистів Малої академії наук та турнірів юних фізиків минулих років.

Змагання проходили у два тури у чотирьох групах. Спільним рішенням оргкомітету та журі були визначені переможці в особистому та командному заліках.

Переможцем турніру у командному заліку, другий рік поспіль, стала команда учнів Харківського ліцею № 161 «Імпульс».

Дипломами ІІ ступеня нагороджено команди учнів комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27» та Харківського НВК № 45 «Академічна гімназія».

ІІІ місце на турнірі посіли збірні команди учнів навчальних закладів Київського та Ленінського районів.

Абсолютним переможцем турніру в особистій першості стала учениця 11 класу Харківського ліцею № 161 «Імпульс» Липало Джулія.

У номінації «За ґрунтовні знання з фізики» перемогла команда учнів комунального закладу «Харківський університетський ліцей».

Переможці турніру нагороджені Дипломами Департаменту освіти Харківської міської ради та подарунками.

Кращі юні фізики Харкова представлятимуть наше місто на Всеукраїнському турнірі, що відбудеться у нашому місті з 21 по 26 листопада 2014 року.

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark