Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 7 гостей.

Карта сайту

Науково-методичний семінар «Основні вимоги до організації діяльності навчальних закладів – Шкіл сприяння здоров’ю»

Теги: Методична робота

13 листопада 2014 у на базі Харківської загальноосвітньої школи № 168 відбувся науково-методичний семінар за темою: «Основні вимоги до організації діяльності навчальних закладів – Шкіл сприяння здоров’ю». У семінарі взяли участь методисти методичних центрів управлінь освіти адміністрацій районів, що координують діяльність Шкіл сприяння здоров’ю, директори та заступників директорів з НВР районних мереж Шкіл сприяння здоров’ю. 

Завідуюча відділом наукової організації медичної допомоги школярам та підліткам Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Національної медичної академії наук України Пересипкіна Т.В. та лікар-методист, акушер-гінеколог КЗОЗ «Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини» Ольховська О.А., ознайомили присутніх з актуальними питаннями профілактики захворювань учнів загальноосвітніх навчальних закладів; впливом фізичної активності та спорту на здоров’я дітей. 

У практичному блоці учасники семінару відвідали уроки фізичної культури за модулями «Рухливі ігри» (3 клас), «Атлетична гімнастика» (11 клас), «Футбол» (6 клас), «Плавання» (7 клас); ознайомилися з роботою гуртків: бального танцю, таеквон-до, художньої гімнастики.

У ході семінару були визначені критерії вивчення стану здоров’язберігаючої діяльності навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю.

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark