Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 19 гостей.

Карта сайту

Конкурс професійної майстерності від учасників міського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Основи правознавства»

Теги: Педагогічні

 2 грудня 2021 року на базі Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено ІІ етап міського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Основи правознавства». Це було змагання з професійної довершеності та свято вчительської душі, під час якого 7 учасників мали можливість продемонструвати власні вміння й напрацювання, педагогічні знахідки та освітянські родзинки, проводячи майстер-класи для колег. 

   Члени журі, до складу якого увійшли науковці Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Державного біотехнологічного університету, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та присутні оцінили професійну майстерність конкурсантів, індивідуальність та креативність творчого почерку, оригінальність ідей, можливість набуття учасниками нового методичного досвіду, рівень взаємодії конкурсантів з учасниками майстер-класу.
   

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark