Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 3 гостя.

Карта сайту

Літературна мапа України онлайн

Теги: Інтернет-Бібліотека

Нещодавно розпочала роботу платформа «Літературна мапа України»  — онлайн-каталог організацій та культурних установ, ініціативних груп та творчих спілок, що займаються літературними проектами в Україні.

  Платформа створена задля зручності пошуку партнерів та сприяння налагодження співпраці між інституціями, що займаються реалізацією культурних проектів та промоцією літератури в Україні.
  Онлайн-каталог складається з трьох основних розділів:
1. «Організації» — державні організації, закордонні культурні центри в Україні, громадські організації, ініціативні групи, творчі спілки, фестивалі, конкурси, видавництва, фонди
2. «Локації» — арт-кав´ярні, бібліотеки, вільні простори, галереї, кінозали, клуби, книгарні, концертні зали, музеї, театри, хаби, інші простори
3. «ЗМІ» — друковані ЗМІ, онлайн-платформи, телебачення, радіо, журналісти
  Відкриті до співпраці організації, локації та ЗМІ, що зацікавлені бути представлені у мапі, мають можливість самостійного внесення інформації про себе до онлайн-каталогу.
  За задумом організаторів,  проект охопить  усю територію України та матиме представників у 30 містах.      Співорганізатори «мережі» займатимуться менеджментом літературно-дискусійних просвітницьких платформ у своїх регіонах.
  Поки літературна мапа містить інформацію з таких міст: Харків, Полтава, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кіровоград, Черкаси, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Київ, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Чернівці, Маріуполь, Краматорськ, Херсон, Миколаїв, Одеса, Ізмаїл, Слов’янськ, Сєвєродонецьк, Кременчук, Ніжин, Мелітополь. 
 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark