29 вересня у Слобідському та Основ’янському районах відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Святкова подія об’єднала освітян і представників міської влади, щоб висловити вдячність тим, хто своєю щоденною працею творить майбутнє рідного міста.
З вітальним словом до педагогів звернувся Харківський міський голова Ігор Терехов. Мер подякував їм за відданість своїй професії навіть у складних умовах війни, коли заняття проходять у метро, укриттях або онлайн. Він підкреслив, що саме вчителі формують майбутнє міста та країни. «Я дуже вдячний вам за те, що ви, попри щоденну небезпеку, продовжуєте навчати дітей. Так, це непросто: постійні тривоги, обстріли, але завдяки вам діти мають змогу отримувати знання. Ви робите одну, найважливішу, справу - виховуєте майбутнє Харкова й України. Я вірю, що вже наступного року ми відзначатимемо цей день у мирному Харкові, у великій залі, без вибухів і тривог. Бажаю вам миру, щастя та гарних емоцій!» - сказав Ігор Терехов.
За особисті досягнення та внесок у розвиток освіти 13 педагогів Слобідського та 20 — Основ’янського районів отримали відзнаки міської ради, виконкому та Подяки міського голови.