Карта сайту

Відбувся ІV міський турнір юних економістів

Теги: Загальні

9 жовтня 2010 року на базі Харківської гімназії № 46 відбувся ІV міський турнір юних економістів для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Участь у турнірі взяли 60 учнів з усіх районів міста. До складу журі входили викладачі Харківського торгівельно-економічного інституту Київського національного торгівельно-економічного університету, Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди та Харківського національного економічного університету
Турнір проходив у два тури (фотозвіт).
Переможцями турніру в командній першості стали:
І місце – команда учнів Харківського технічного ліцею № 173 Харківської міської ради Харківської області.
ІІ місце – збірна команда учнів Московського району «Бізнес сила» до складу якої входили учні ХГ № 141 та ЗОШ №140;
збірна команда учнів Київського району, до складу якої входили учні (ХГ №55, ХГ №172, ЗОШ №36).
ІІІ місце – збірна команда учнів Орджонікідзевського району, до складу якої входили учні ЗОШ №168, СШ №157, СШ №80, ХГ№163;
- команда учнів Харківської гімназії №46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області;
- збірна команда учнів Дзержинського району, до складу якої входили учні ХЛ №149, ХГ №116, ХГ №47.
Заохочувальними призами та дипломами учасника нагороджені:
- збірна команда учнів Жовтневого району;
- збірна команда учнів Київського району;
- збірна команда учнів Червонозаводського району;
- збірна команда учнів Фрунзенського району;
- збірна команда учнів Ленінського району;
- збірна команда учнів Московського району «Національний резерв».
В особистому заліку переможцями турніру стали:
Гнатенко Євген – учень 11 класу Харківського технічного ліцею №173 Харківської міської ради Харківської області (Диплом І ступеня).
Біла Катерина – учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради Харківської області (Диплом ІІ ступеня)
Ісакова Владислава –  учениця 11 класу Харківського технічного ліцею №173 Харківської міської ради Харківської області (Диплом ІІ ступеня).
Ковальковський Євген – учень 11 класу Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області (Диплом ІІІ ступеня);
Волік Марія – учениця 11 класу Харківської гімназії № 46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області (Диплом ІІІ ступеня);
Стрєлкін Владислав – учень 10 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради Харківської області (Диплом ІІІ ступеня).
Вітаємо переможців!

Перейти вгору Share/Save/Bookmark