Найбільш читане



Карта сайту

Вітаємо переможців ХІІІ міського турніру юних біологів

Теги: Загальні

 13 жовтня 2018 року на базі Харківського ліцею № 107 відбувся ХІІІ міський турнір юних біологів,  організатором якого є Департамент освіти Харківської міської ради.   У турнірі взяли участь 75 учнів – 14 команд з усіх районів міста та команда Харківської обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість».

  До складу журі турніру увійшли викладачі та студенти Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна, Харківського педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, Харківського національного медичного університету, Харківського національного технічного університету «НТУ ХПІ» та кращі вчителі - представники районів міста.

  Після урочистого відкриття було проведено демонстраційний тур  та  жеребкування, за результатами якого визначено рейтингові номери команд та складено схему турнірних змагань. Змагання пройшли в два тури у п’яти групах.

   За результатами боїв були визначені переможці в командному заліку:
диплом І ступеня та перехідний кубок турніру виборола команда учнів  Харківської гімназії  № 46 імені М.В. Ломоносова Слобідського району;
  дипломами ІІ ступеня нагороджені   команди  учнів  ХП НВК «Вересень» Немишлянського району, Харківського ліцею № 89 Шевченківського району, збірна команда учнів Московського району «Праймер»; 
дипломи ІІІ ступеня отримали команди учнів Харківської гімназії № 47 Шевченківського району «Титанове копито», Харківського ліцею № 107 Київського району «Біод», збірна команда учнів Шевченківського району «Homo edificatus», команда учнів  ХОСШІ «Обдарованість» «Macroergus».
   Визнані переможці турніру в особистій першості:
 дипломи І ступеня отримали Статінов Денис, учень 11 класу Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Вересень» та Качуровський Даниїл, учень  11  класу  Харківського  ліцею № 89;
дипломами ІІ ступеня нагороджені Щербак Віталій, учень 11 класу Харківського ліцею № 107, Кравченко Катерина, учениця 11 класу  Харківської гімназії № 46 імені М.В. Ломоносова,  Гогенія Діана, учениця 11 класу Харківської гімназії № 116; 
дипломи  ІІІ ступеня вибороли Криворучко Максим, учень 11 класу  Харківської спеціалізованої школи № 155, Коломийцева Альона, учениця 11 класу Харківської спеціалізованої школи № 156, Королюк Анастасія, учениця 11 класу Харківської гімназії № 14. 
   Переможці нагороджені Дипломами Департаменту освіти Харківської міської ради та подарунками.
   Кращі юні біологи представлять місто Харків на Всеукраїнському турнірі, який відбудеться 28 жовтня - 2 листопада у Хмельницькій області.
   Вітаємо всіх переможців, керівників та тренерів команд, бажаємо успіхів і перемог!
 

 ФОТОЗВІТ.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark