Карта сайту

Нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс у 2019 році

Теги: Загальні

 11 грудня 2019 року на базі Науково-методичного педагогічного центр відбувся семінар «Платформа Moodle для організації змішаного навчання та використання технологій дистанційного навчання  у сучасній школі». 

   Під час семінару провідні науковці Харківської гуманітарно-педагогічної академії, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна визначили стан та перспективи дистанційного навчання в освітньому процесі, проаналізували розроблені дистанційні курси, подані до конкурсу на кращий дистанційний курс, який проводиться з метою залучення педагогічних працівників закладів освіти міста до запровадження у систему роботи елементів дистанційного навчання.
   У 2019 році освітяни міста представляли свої роботи в трьох номінаціях: біологія, історія та українська література. На конкурс було представлено 37 робіт. Було визначено 21 переможець.
   Почесними грамотами Департаменту освіти Харківської міської ради нагороджені:
   у номінації «Біологія»:
   - Василець Ольга Олександрівна, учитель  біології Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 85, яка посіла І місце.
   у номінації «Історія»:
   – Леус Лариса Вадимівна, учитель  історії Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 87.
   – Смага Тетяна Василівна, учитель  історії Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 108.
   у номінації «Українська література»:
   – Балагура Юлія Євгеніївна, учитель  української мови та літератури Харківської гімназії № 152.

   У номінації «Українська література» дипломом І ступеня нагороджена – Боровкова Інна Костянтинівна, учитель української мови та літератури Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія».
   Дипломами ІІ ступеня нагороджені:
   – Сітало Вікторія Євгенівна, учитель  української мови та літератури Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 75 .
   – Виходець Олена Вікторівна, учитель української мови та літератури Харківської гімназії № 116 .
   Дипломами ІІІ ступеня нагороджені:
   – Проценко Ольга Іванівна,  учитель  української мови та літератури Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 66. 
   – Бабічева Світлана Миколаївна, учитель української мови та літератури Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 110.
   – Овсянникова Тетяна Юріївна, учитель  української мови та літератури Харківської гімназії № 43.
   Дипломом за перемогу в номінації «Кращий авторський відеопроєкт» відзначена Кожем’якіна Антоніна Іванівна, учитель української мови та літератури Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 143.

   У номінації «Біологія» дипломами ІІ ступеня нагороджені:
  – Єльцина Ганна Віталіївна, учитель біології Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія».
   – Жарикова Надія Олександрівна, учитель  біології Харківського педагогічного ліцею № 4.
   Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:
   – Колодязна Світлана Вячеславівна, учитель біології Харківського ліцею № 141.
   – Воробйова Антоніна Михайлівна, учитель біології Харківської загальноосвітньої школи ІІ - ІІІ ступенів № 69.
   – Беспалова Наталія Юріївна,учитель біології Харківської загальноосвітньої школи №153.

   У номінації «Історія» дипломами ІІ ступеня нагороджені:
   – Труш Світлана Миколаївна, учитель історії ХПНК «Харківська загальноосвітня онлайн-школа І-ІІІ ступенів «Альтернатива» Харківської області». 
   –  Дурицький Петр Сергійович, учитель  історії Харківської гімназії № 12.
   – Кочанова Наталія Володимирівна, учитель  історії Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126.
   Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:
   – Рубан Лілія Володимирівна, учитель  історії Харківської гімназія № 172.
   – Борисова Світлана Василівна, учитель історії Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 113.
   Вітаємо з перемогою педагогів міста та бажаємо подальших успіхів!
 

 

 

 

 

    Фотографії заходу.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark