Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 7 гостей.

Карта сайту

Разом і творчо – до Перемоги!

Теги: Загальні

 Разом і творчо – до Перемоги! Під таким гаслом тримають культурний фронт ті харківські учні, яким випало на долю нескінченне щастя перебувати в гармонії мелодій і польоту душі.

  Талановита, яскрава зірочка Хворостянкіна Яна, учениця 2 класу Харківської загальноосвітньої школи № 160, перебуваючи за кордоном з родиною, написала авторську пісню «Не треба війни!».
  Пономарьов Павло, учень Харківської загальноосвітньої школи № 130, став переможцем Всеукраїнського багатожанрового фестивалю талантів «Розправ крила, Україно», Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Паляниця», лауреатом ІІ ступеня Всеукраїнського багатожанрового конкурсу «KYIV MUSES OF TALENTS».
  Учениця 7 класу цієї ж школи Плахута Лілія, отримала диплом ІІ ступеня в номінації «Сольна гра» в обласному дистанційному конкурсі виконавської майстерності гри на народних інструментах «Веселкові акорди».
   Опаленик Поліна, учениця 8 класу Харківської гімназії № 65, у складі ансамблю скрипалів «Крокус» здобула перемогу у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі «Битва жанрів ІV». 
   Сердега Богдан, вихованець гуртка брейк-дансу «Мотор-шоу» Палацу дитячої та юнацької творчості «Істок», зараз перебуває у Польщі. Разом із дітьми та батьками з України він підготував танцювальне шоу. 
  Учні хореографічного колективу «Перлина» Харківської загальноосвітньої школи № 157 та їхній керівник Ганна Низовець-Чуракова провели віртуальний флешмоб, присвячений рідному місту. Перебуваючи в різних куточках України та світу, юні танцівниці під час віртуального флешмобу миру намагалися передати свої тривоги за рідні домівки, школу, Харків, за якими сумують та прагнуть повернутися якомога скоріше.
   Бажаємо нашим дітям упевнено, у красивих рухах і мріях рухатися до променів щастя під музику натхнення і любові, у ритмі ентузіазму та удачі самовіддано утримувати творчий фронт. Заради миру! Заради Перемоги!
 

 

  

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark