Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 4 гостя.

Карта сайту

Марафон «Григорій Сковорода крізь призму сучасності»

Теги: Загальні

 Сила нашої нації формується завдяки пам’яті про основоположників і зачинателів усього українського. З нагоди 300-річчя від дня народження просвітителя-гуманіста, філософа, поета, педагога, поліглота Григорія Савича Сковороди Департаментом освіти Харківської міської ради в лютому ініційовано проєкт «Славетні ювілеї видатних українців – 2022. Стежками Григорія Сковороди», який реалізується в межах хабу «Освіта. Наука. Особистість» Національного технопарку з підвищення якості освіти. 

   У межах проєкту в грудні проведено марафон «Григорій Сковорода крізь призму сучасності». Протягом місяця в спільнотах Департаменту освіти (Telegram-каналі «Харків надихає» та ФБ) розміщувалися матеріали, напрацьовані учасниками освітнього процесу до 300-річчя з дня народження Світоча української духовної історії.
   До оргкомітету учасники надіслали 4392 роботи, майже 700 з яких розміщені в спільнотах Telegram та Facebook Департаменту освіти.
   У номінації «Погляд на особистість Григорія Сковороди крізь призму об’єктива» учасники представили фотороботи на фоні сковородинівських локацій у Харкові, в Україні чи світі.  
   У номінації «Спадщина Григорія Сковороди та сучасність» створили індивідуальні та колективні буктрейлери, у яких учасники приділили увагу афоризмам та байкарській спадщині Українського Езопа, зробили огляд композиторської, музичної та пісенної спадщини, розглянули актуальність творчості Григорія Сковороди в контексті сучасних викликів.
   У номінації «Григорій Сковорода: життєвий шлях і творча спадщина» школярі із задоволенням презентували віртуальні мапи та екскурсії, інтерактивні конспекти, асоціативні головоломки та хмарки слів.
   У номінації «Афоризми Григорія Сковороди очима покоління альфа» школярі надіслали поробки, аплікації, колажі, які ілюструють один із афоризмів Українського Сократа, або подавали вислови мандрівного філософа мовою емодзі ‒ новою писемністю цифрової епохи, мовою піктограм і смайлів, що широко використовуються в електронних повідомленнях і на сторінках сайтів.
   Вдячні всім школярам, батькам та освітянам, які долучилися до нашого марафону.
 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark