Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 61 гость.

Карта сайту

Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради

Теги: Індустріальний

 

Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради здійснює керівництво закладами освіти, які знаходяться на території Індустріального  району м.Харкова. Діяльність Управління освіти  спрямована на реалізацію державної політики в галузі освіти шляхом забезпечення виконання Комплексної програми розвитку освіти м.Харкова на 2018-2022 роки.

 Керівний склад Управління освіти
 Адреса: 61007, м.Харків, вул. Біблика, 26

Телефон: (0572)725-53-59

Е-mail: ruo-ord@kharkivosvita.net.ua 

 

Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради

(http://ruoord.kharkivosvita.net.ua/) 

 

Керівний склад Управління освіти:

Начальник Управління освіти: Збицька Олена Леонідівна

    Графік прийому громадян: 

 Щовівторка 10.00 - 12.00

Щоп’ятниці 14.00 - 16.00

Заступник начальника Управління освіти: Грицун Наталя Олексіївна

Графік прийому громадян: 

Щопонеділка 14.00 - 16.00

Щочетверга 10.00 - 12.00

 

   Відповідно до потреб громадян та забезпечення прав дітей на отримання освіти у районі сформована спроможна мережа закладів освіти, яка забезпечує надання якісних та доступних освітніх послуг. 

 У  районі  функціонують 43 заклади освіти, з них:

 - 22 заклади дошкільної освіти  (18 ЗДО загального розвитку; 4 ЗДО комбінованого типу), в яких виховуються 5343 дитини;

 - 18 закладів загальної середньої освіти, в яких навчаються 14 132 учні;

 - 2 заклади позашкільної освіти (комунальний заклад «Палац дитячої та юнацької творчості «ІСТОК» та комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №11»), у яких виховуються 2782 дітей;

 - 1 Центр професійно-технічної освіти №1 м. Харкова.

 Дошкільна освіта є базовим етапом становлення особистості дитини. Забезпечення якісної і доступної дошкільної освіти, виховання здорової та компетентної особистості – важливий напрям діяльності освітян району. Особлива увага приділяється питанню охоплення дошкільною освітою дітей п’ятирічного віку. Відсоток охоплення дітей суспільним дошкільним вихованням через заклади дошкільної освіти становить 100%.

 І хоча дошкільнята маленькі - успіхи мають великі. Заклади дошкільної освіти №№ 150, 400 є активними учасниками Міжнародного проєкту «Сприяння освіті» за підтримки благодійного фонду LEGO. Продовжує свою участь у Міжнародному проєкті з фінансової грамотності дошкільника «Афлатот» заклад дошкільної освіти № 453. Заклади дошкільної освіти №№ 280, 407 є учасниками всеукраїнського експерименту з медіаосвіти. 

 Заклади дошкільної освіти нашого району – це маленька країна дитинства, де діти співають, танцюють, малюють, займаються спортом, навчаються, грають, працюють, фантазують…

 Головним залишається те, що наші дошкільні заклади є тим місцем, де діти  дошкільного віку завжди можуть фізично розвиватися, зміцнювати здоров’я, реалізовувати свої здібності, товаришувати, з комфортом і щасливо проводити час.  

  У закладах загальної середньої освіти організована інституційна (очна (денна)) та індивідуальна (екстернат, педагогічний патронаж, сімейна (домашня) освіта) форми здобуття освіти.

 Українська школа буде успішна, якщо до неї прийде успішний учитель. До дітей має прийти людина-лідер, яка може вести за собою, яка любить свій предмет, яка його фахово викладає.  

Заклади освіти району  мають достатньо потужний педагогічний потенціал: 124 педагоги нагороджені нагрудними знаками та Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, 239 педагогів мають педагогічні звання «вчитель-методист», «старший учитель», «старший вихователь», «вихователь-методист», 1 - звання "Заслужений вчитель України", 2 працівники - почесне звання «Заслужений тренер України», 2 - звання "Заслужений майстер спорту України", працюють 7 Майстрів спорту.

 У районі триває процес модернізації районної системи роботи з обдарованою молоддю відповідно до потреб Нової української школи. У минулому навчальному році біля 2000 учнів взяли участь в інтелектуальних змаганнях: учнівських олімпіадах, турнірах, конкурсах.

 Учні шкіл №№ 75, 80, 85, 104, 113, 119, 157, 163  брали участь і стали переможцями  фінальних етапів Всеукраїнських турнірів юних географів, правознавців, економістів, математиків.

 Три роки поспіль учні шкіл району посідають високі рейтингові місця в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів МАН України. 

 Переможці Всеукраїнських, обласних та районних інтелектуальних, творчих, спортивних змагань відзначені стипендіями: 6 учнів та випускників закладів освіти №№ 26, 70, 80(2), 119, КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» – стипендією Харківського міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді і 20 учнів  – стипендією Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти».

 Облік, накопичення та збереження інформації про обдарованих учнів району забезпечує інформаційний банк «Обдарованість», у якому розміщено інформацію про досягнення 1922 учнів.

 Два роки поспіль серед випускників шкіл є учні, які мають 200 бальний результат ЗНО. За результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року серед 25-ти випускників 16-ти закладів освіти м. Харкова, які отримали найвищі результати ЗНО (200 балів),  є 2 учні - випускники КЗ ХЗОШ №113 та ХСШ №119.

    Виховна робота в закладах є невід’ємною складовою освітнього процесу.
 У закладах освіти проводяться виховні заходи, які мають різноплановий характер: тематичні уроки, зустрічі з учасниками бойових дій, волонтерами; конкурси плакатів, малюнків, поробок, презентацій; учнівські конференції, семінари, засідання «круглих столів», навчально-тематичні екскурсії, екологічні акції, вікторини, естафети, квести, флешмоби, фестивалі тощо. Ведеться тісна співпраця із громадськими організаціями.
   За підсумками участі у міських виховних конкурсах  район шостий рік поспіль входить до трійки лідерів та четвертий рік поспіль посідає І місце.
   Проєктна діяльність району відома далеко за його межами. Щороку ці проєкти посідають призові місця. Так у 2020 році у міському  конкурсі учнівських проєктів «Харків очима небайдужих дітей» переможцем стала рекордна кількість проєктів – 14. Сучасні проєкти, спрямовані на розвиток міста, всі реалізовані та користуються популярністю серед учнів, батьків, вчителів, громадськості.
   У конкурсах проєктних ініціатив «Марафон унікальних справ», «Якби мером був я», «Юний інспектор з безпеки», «Я – омбудсмен» перемогу здобули ще 10 проєктів району.
   Реалізуються міжнародні проєкти: «Travel ''With peace in the heart'' та «WORLDWIDE CHILDREN». В рамках миротворчого проєкту «Travel ''With peace in the heart'' миротворці  Індустріального району відвідали країни Східної Європи, де було презентовано діяльність перед австрійськими миротворцями та налагоджено співпрацю з Краківським ліцеєм.
   У районі працюють 16 Євроклубів,  діють 15 загонів юних миротворців  та 2 загони кандидатів до лав юних миротворців. За підсумками року 10 закладів освіти отримали сертифікат «Школа миру».
   П’ятий рік поспіль за підсумками моніторингу ХМОУС районна дитячо-юнацька громадська організація «Сузір’я» Індустріального району входить до трійки найкращих та нагороджується Дипломами Департаменту освіти Харківської міської ради за ефективну діяльність команди лідерів району у складі ХМОУС та високі показники розвитку учнівського самоврядування. 
 Район успішно співпрацює з громадськими організаціями, службами та правоохоронними органами міста, включаючи Консультативну місію ЄС в Україні. У районі започатковано проведення конкурсу колективних творчих учнівських робіт, конкурсу на кращий відеоролик «Жити активно – це позитивно», акцій спрямованих на збереження життя та здоров’я учнів, заходів толерантності та багато інших.
    У районі створені всі умови, необхідні для фізичного розвитку молоді та виховання майбутніх майстрів спорту і чемпіонів. У закладах освіти постійно проводяться заходи, спрямовані на збереження здоров’я учнів, залучення їх до  систематичних занять фізичною культурою та спортом, зміцнення спортивної  бази.
 Освітня стратегія Управління освіти спрямована на забезпечення умов функціонування і розвитку освіти, оптимізацію мережі закладів освіти для забезпечення кожній дитині рівного доступу до якісної освіти, максимального задоволення їх освітніх і культурних потреб.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark