Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 14 гостей.

Карта сайту

Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

Теги: Основ'янський

   Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради  

                  

 

Начальник управління освіти – Нижник Олександр Степанович, тел. 725-27-91;

години прийому:  щовівторка з 14.30 до 18.

Заступник начальника управління освіти – Прохоренко Ольга Володимирівна, тел. 725-27-91;

 години прийому: щосереди з 14.00 до 18.00; щочетверга з 10.00 до 12.00.

 

(http://ruocherv.klasna.com)

 

   2018/2019 навчального року мережа закладів освіти Основ’янського району складалась із закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

В районі функціонує 19 закладів дошкільної освіти, в тому числі: комунальної форми власності – 18; у них – 146 групи, в них – 3348 дітей та 1 дошкільний навчальний заклад приватної форми власності (Центр розвитку дитини «Маленька країна»), у якому функціонує 3 групи короткотривалого перебування, до яких зараховано 20 дітей. У порівнянні з минулим роком кількість груп не змінилась. 

   Усього у районі функціонує 11 закладів загальної середньої освіти. Із них – 1 вечірня школа, 2 гімназії, 1 спеціалізована школа та 7 загальноосвітніх. Шкіл з українською мовою навчання – 7, в них 155 класи, 4577 учнів. Шкіл з російською мовою навчання – 3, в них 77 класів, 2180 учнів. З 1 вересня 2017 року функціонує Приватний навчальний заклад «Харківська загальноосвітня онлайн-школа ІІ-ІІІ ступенів «Альтернатива» Харківської області». Кількість класів 30, в них навчається 838 учнів.

 

Робота з обдарованою молоддю

   З метою збереження і розвитку інтелектуального потенціалу суспільства, підтримки талановитої учнівської молоді, творчої праці вчителів та в межах реалізації освітнього проекту «Обдарована молодь» міської Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2017-2022 роки учні  закладів загальної середньої освіти району брали участь у 17 інтелектуальних змаганнях у 2019  році, а саме: у міських турнірах юних математиків, економістів, біологів, правознавців, хіміків, географів, винахідників та раціоналізаторів, фізиків, істориків, журналістів, філософів та релігієзнавців, з основ інформатики серед учнів 5-7-х класів, у міській олімпіаді для випускників школи І ступеня «Путівка в науку». 

   У Всеукраїнському турнірі юних філософів та релігієзнавців збірна команда району (ХЗОШ№120) посіла І місце; у фінальному етапі Всеукраїнського турніру юних географів збірна  команда району отримала диплом учасників та відзнакою у номінації «За кращу комп’ютерну презентацію»; у фінальному етапі Всеукраїнського турніру юних фізиків збірна команда району отримала диплом учасників, учениця ХГ №34 Алтухова Світлана нагороджена спеціальною грамотою журі «За гарну гру».

   На виконання основних заходів Комплексної програми розвитку освіти м.Харкова на 2017-2022 роки та з метою подальшого вдосконалення системи роботи з обдарованими учнями в районі було проведено районний етап міського конкурсу «Учень року – 2019». Переможцями стали :

   у номінації «Інтелектуал року» - Тихоненко Аліса, учениця  ХЗОШ№48;

   у номінації «Лідер року» - Кікоть Ксенія, учениця ХЗОШ№120;

   у номінації «Творча особистість року» - Михайлюк Олексій, учень ХЗОШ №35;

   у номінації «Спортсмен року» - Дегтяр Ангеліна ,учениця ХЗОШ №53.

   Переможці районного етапу міського конкурсу «Учень року» стали учасниками міського конкурсу.Переможцем міського конкурсу «Учень року – 2019» у номінації «Лідер року» стала учениця ХЗОШ №120 Кікоть Ксенія.

   У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році взяли участь 875 учнів із 12-ти закладів загальної середньої освіти району. Призові місця здобули 299 учнів шкіл району, з них: І місце – 53 учні; ІІ місце – 112 учнів; ІІІ місце – 134 учні.

   У ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів брали участь, згідно з квотою, 76 учнів шкіл району.  Кількість перемог учнів шкіл району у 2019 році в  обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів становила 32 перемоги (минулого року - 28) (І місце-2; ІІ місце – 10; ІІІ місце – 20) та обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України -8 перемог (минулого року -10) (І місце – 3; ІІ місце – 1; ІІІ місце – 4). Учениця ХГ №34 Шершень Вікторія посіла I місце у III (всеукраїнському) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої Академії наук України (відділення: мовознавство; секція: українська мова).

   У  2019 році в районі значна увага приділялась соціальній підтримці обдарованих дітей. Стипендіатами Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» у 2019 році стали 14 учнів ЗЗСО, ЗПО району, кандидатів на нагородження стипендією Харківського міського голови «Обдарованість» у 2019/2020 навчальному році - 9 учнів.

 


Переможці районного туру Всеукраїнського конкурсу 

«Учитель року – 2019»

 

 
   У ІІ (міському) етапі Конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів закладів загальної середньої освіти переможцями стали: 

   - у номінації «Українська мова»: Ковалевська Лариса Володимирівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35, яка посіла ІІ місце;  Ткаченко Серафима Дмитрівна, учитель Харківської гімназії № 34, яка посіла ІІІ місце.

   - в номінації «Географія»: Кравчук Надія Леонідівна, учитель Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 66, яка посіла ІІІ місце. 

   - в номінації «За змістовний тест»: Березіна Ірина Володимирівна, учитель фізики  Харківської гімназії № 12.


  
 
   Спостерігається позитивна динаміка розвитку системи позашкільної освіти в районі.
Вихованці КДЮСШ №9 вибороли 375 призових місця у змаганнях різних рівнів (міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських). Тренери підготували за цей рік 18 кандидата у майстри спорту, 1 Майстра спорту.
   Вихованці ЦДЮТ №7 посіли 1368 призових місць у змаганнях різних рівнів (міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських).
З 1 вересня 2018 року у всіх школах району стартувала Концепція Нової української школи. Класи НУШ забезпечені новими меблями, комп’ютерним обладнанням та дидактичними матеріалами. Для учнів перших класів створено нове освітнє середовище.
   Традиційно проходить огляд – конкурс на кращу підготовку навчальних закладів до нового навчального року. Усі заклади освіти району продемонстрували високий та достатній рівні готовності за основними напрямками роботи. 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark